Petr Syrovátko

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.

Ondra (Liberec)
28.12.2004, 17:48
Planují tygři nějaké posílení?A ještě zkuste někdy pustit do brány Faltu.

Odpověď:
Přestupní temín koncí posledního ledna, do té doby se může ještě cokoliv stát. O nominaci hráčů k jednotlivým zápasů rozhodují pouze trenéři. Pavel dokázal, že je kvalitním brankářem a jsme rádi, že je součástí našeho týmu.
Lukáš (anakin.skywalker@seznam.cz - Roudnice nad Labem)
27.12.2004, 19:43
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,jestli se dá sehnat karta vašeho golmana Milana Hniličky.Pochybuji,že to budete vědět,ale nikde jinde jsem ji nesehnal.

Odpověď:
Dobrý den, dovoluji si Vás odkázat na sekci PROMO/SUVENÝRY, kde naleznete veškeré informace. Klub vydal ročenku s portréty všech hráčů, kterou lze získat na sekretariátu klubu, nebo poštou na dobírku. Všechny reklamní předměty můžete také zakoupit např. v liberecké Hypernově. Pokud jde o hráčské karty, pak se obraťte opět na email: klub@hcbilitygri.cz
Jakub (1Garon@seznam.cz - Brno)
26.12.2004, 12:11
Dobry den.Když začne NHL zůstannou v Liberci nějaky
hrači z NHL???A když nezačne koupite ještě nějake posily ze zámoří?Děkuji vam za odpověd a doufam že dnes vyhrajete!Ještě jednou děkuji za odpověd.

Odpověď:
Dobrý den, v případě, že bude ukončena výluka v NHL, naše pětice hráčů (Kotalík, Vrbata, Nedorost, Fischer a Modrý) se vrátí do zámoří, neboť zde mají podepsané smlouvy. V našich předsezónních plánech jsme předpokládali i tuto možnost a pevně věřím, že na takovouto situaci jsme dobře připraveni. Máme několik nadějných mladých hráčů, kteří nastupují v prvoligových týmech, ti by se vrátili. Věříme, že trend, který jsme nastolili spoluprací např. s Berounem, Mladou Boleslaví či Českými Budějovicemi, se ukáže jako jediný možný správný. Přestupní termín končí 31. ledna a do té doby se samozřejmě může nějaká výhodná výměna naskytnout. Vše záleží také na zdravotním stavu našeho kádru.
Puleček (newey@centrum.cz - Hrádek nad Nisou)
22.12.2004, 16:30
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli budete dávat na internet více videí a fotek ze zápasů a občas to aktualizovali Myslím si, že by to byl další krok jak se přiblížit více fanoušku.Děkuji a přeju hodně úspěchu a hezké svátky vánoční

Odpověď:
Fotografie z utkání jsou pravidelně doplňovány v odpovídajícím počtu.
Tomáš (tomas.kaiser@gfxs.cz - Liberec)
21.12.2004, 21:27
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli se pokusíte si udržet posilu z Českých Budějovic Petra Sailera. Myslím že týmu hodně pomohl a rád bych ho tu viděl i nadále, ale jako hráče tygrů, ne pouze na hostování. Děkuji

Odpověď:
Hráči Sailer a Štrba byli do Liberce zapůjčeni na hostování díky vynikající spolupráci s týmem Českých Budějovic. Limitujícím faktorem pro účast v extralize je 15 odehraných utkání. Dohodli jsme se, že v našem kádru setrvají do 31. ledna. Priorita Jihočechů je jasná, návrat do extraligy.
Martina (Trutnov)
21.12.2004, 13:22
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak jste spokojený s expardubickými hokejisty S. Procházkou a M. Dubnem? Myslím si, že jsou to oba špičkoví hráči. Jaký je váš názor? Děkuji

Odpověď:
Musím Váš názor jen podpořit. Standa je nejen vynikající hráč, vážím si ho také pro jeho lidské kvality, osobnost a sympatický přístup k životu. Také Míra Duben odvádí po svém příchodu z Pardubic to, co jsme od obránců vždy chtěli. Navíc se může přiučit od kvalitních hráčů Fischera s Modrým a ještě více tak zjednodušit hru. S prací obou hráčů je náš klub spokojen.
Zeli (Liberec)
19.12.2004, 22:45
Dobry den pane Syrovatko.
Mel bych na vas jeden dotaz.Proc takovy hraci jako je napr. Petr Vampola nedostavaji na lede vice prostoru?Treba Petr je tip hrace na presilovou hru a ja jsem ho na presilovce tento rok jeste nevidel!Dekuji za odpoved a preju hodne uspechu v teto sezone!!!

Odpověď:
Musím Vás hned na začátku ubezpečit o tom, že sestavu si výhradně určují trenéři. Je pouze na jejich zvážení, koho nasadí do utkání, na přesilovky či oslabení. Můj názor na Petra je, že na sobě musí ještě hodně zapracovat. Hokejový život má před sebou a vkročil do něj velmi dobře. Teď je třeba se dál posunout, být zodpovědnější vůči týmu i sobě. Myslím, že je to pro něj velká škola být součástí podobného mančaftu.
Stefan (lib)
17.12.2004, 16:19
Dobry den chci se zeptat jak to bude vypadat v lednu z nasim kadrem odejdou Budejovicti zpet napr.Kotalik,Nedorost dekuji za odpoved

Odpověď:
Nezačne-li NHL, pak zmiňovaní hráči setrvají v našem týmu až do konce sezóny, tj. včetně případného play-off, které jsme si vytyčili jako cíl.
tom (Liberec)
15.12.2004, 11:46
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na jednu věc- slyšel jsem, že budějovický manažer prohlásil, že je možný přesun jednoho z libereckých hráčů z NHL, kteří patří ČB, právě do jihočeského klubu. Co je na tom pravdy?

Odpověď:
Dobrý den, s týmem Českých Budějovic jsme neustále v osobním kontaktu, a to jak s prezidentem, manažerem, tak i trenérem Jandačem. Snažíme se vycházet si vstříc a spolupráci s Jihočechy musím jen a jen pochválit. Díky tomu se u nás objevila trojice hráčů z NHL (Kotalík, Nedorost a Modrý) a také Petr Sailer s Martinem Štrbou. Poslední dva zmiňovaní se na konci ledna s největší pravděpodobností vrátí a budou bojovat o návrat do extraligy. Trojice z NHL zůstane v Liberci do konce sezóny.
Tygřice (ShagittaHanca@seznam.cz - Liberec)
14.12.2004, 18:43
Dobrý den, já jsem se chtěla zeptat, jestli je možné sehnat jednotlivé plakáty hráčů a pokud ano, tak kde. Děkuji za odpověď .

Odpověď:
Dobrý den, klubové předměty naleznete v sekci PROMO/SUVENÝRY a můžete si je objednat na dobírku přes email: klub@hcbilitygri.cz nebo se obraťte na sekretariát klubu. Plakáty týmu, kartičky hráčů či ročenky lze také získat v liberecké Hypernově.

Další stránky
12>>