Ptejte se Prezident klubu Petr Syrovátko

Fanzone » Ptejte se <span class='white'>Prezident klubu Petr Syrovátko</span>Ptejte se prezidenta klubu Petra Syrovátka.

Děkuji všem fanouškům za mnoho zaslaných dotazů. Na většinu otázek jsem se snažil odpovědět v rozhovoru, který dnes vyjde na stránkách. Otázky ohledně smluv či hráčských změn zodpovím až po posledním zápase extraligy a baráže, nyní by to mohlo uškodit v jednání s hráči. Děkuji za pochopení. Petr Syrovátko

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 98 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal (michal.konecny@seznam.cz - Liberec) 16.3.2009, 08:11
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, kolik zaměstnáváte lidí mimo hráčský kádr a zda dojde v jejich řadách také ke změnám po neúspěšné sezóně. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Lidi mimo hráčský kádr nemají souvislost s letošními výkony na ledě. Ale v současné chvíli, kdy se každý snaží šetřit, se i zde počítá s úsporou .
Michal (michal.konecny@seznam.cz - Liberec) 16.3.2009, 08:11

Karel Vávra (v.k.ctyrlistek@seznam.cz - Semily) 16.3.2009, 06:57
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli je dán termín (dat.) kdy bude rozloučení s koncem sezony bílích tygrů,na náměstí v Lbc.
Předem děkuji S Pozdravem
fanoušci ze Semil

Odpověď:
Dobrý den, rozloučení již proběhlo 5. března v Tipsport areně. Tentokrát jsme zvolili trochu jiný scénář a podle reakcí fanoušků se akce líbila.
Karel Vávra (v.k.ctyrlistek@seznam.cz - Semily) 16.3.2009, 06:57
Předem děkuji S Pozdravem
fanoušci ze Semil

Amaranth 15.3.2009, 23:21
Dobrý den,
jste jedním z těch, kteří se značnou měrou zasloužili o hokej v Liberci a nemůže se dařit úplně každou sezonu. Přeji šťastnou ruku při všech rozhodnutích týkajících se změny kádru a ať to příští rok vyjde.

Odpověď:
Dobrý den. Děkuji za přání. Budeme se snažit, máme k vám, fanouškům, velký závazek.
Amaranth 15.3.2009, 23:21
Dobrý den,

tunda (a - chrastava) 15.3.2009, 17:51
pane syrovatko proc jste premislil firmu syner na slovensko diky

Odpověď:
Syner je celorepubliková firma, na Slovensku máme organizační složku SYNER SLOVAKIA, s.r.o.
tunda (a - chrastava) 15.3.2009, 17:51
pane syrovatko proc jste premislil firmu syner na slovensko diky

aneta (aneta.sprengerova@seznam.cz - Jablonné v pod ještědí) 15.3.2009, 13:47
chci sezeptat kdy začnou zápasy v září a chci se zeptat jestli bude hrát v září valdemar jiruš a taky podkonický andrej a děkuji za vaší odpovědˇ tygří faninka aneta.

Odpověď:
Dobrý den. Otázky týkající se změn v hráčském kádru zodpovíme po posledním zápase play-off a baráže. Liga začíná v září, rozpis zatím není znám.
aneta (aneta.sprengerova@seznam.cz - Jablonné v pod ještědí) 15.3.2009, 13:47

Další stránky
123456>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner