Ptejte se Marek Trončinský

Fanzone » Ptejte se <span class='white'>Marek Trončinský</span>Do letního offline rozhovoru jste si vybrali Marka Trončinského, který v minulé sezóně nastoupil ke všem zápasům Bílých Tygrů.

Garant offlinu: Petr Schultz

Konec offlinu: 7.8.2011

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 44 odpovědí v této kategorii celkem.

Daniela 7.8.2011, 09:03
Ahoj, můj desetiletý, postižený syn je Vaším velikým fandou:)))Už se moc těšíme na první zápas v září až vyrazíme. K narozeninám dostal novou výbavu na fandění, aby mohl podporovat. Hodně úspěchu v této sezóně PS:jen těch autogramiád moc není, škoda:((

Odpověď:
Děkuji moc, ať se ke mně syn na autogramiádě přihlásí, dám mu speciální věnování.
Daniela 7.8.2011, 09:03

martin (krnov) 7.8.2011, 07:33
ahoj Marku,
1)tvůj oblíbený zpěvák(čka)?
2)tvoje oblíbené auto?
děkuji za odpovědi a přeji uspěšnou sezónu

1) Nemám vyhraněného zpěváka nebo zpěvačku. 2) Seat Leon
martin (krnov) 7.8.2011, 07:33
ahoj Marku,
1)tvůj oblíbený zpěvák(čka)?
2)tvoje oblíbené auto?
děkuji za odpovědi a přeji uspěšnou sezónu

1) Nemám vyhraněného zpěváka nebo zpěvačku. 2) Seat Leon
Michal (michal.geb@seznam.cz - krnov) 7.8.2011, 22:26
ahoj marku mám 2 otázky 1)budeš někdy hrát za českou reprezentaci? 2)hral si někdy z jiným číslem než z třináctkou?

Odpověď:
1) To není otázka na mě. Samozřejmě bych si chtěl nároďák vyzkoušet, to je sen každého hokejisty. 2) hrál jsem se 17, ale tu má tady Lukáš Derner, tak proto 13.
Michal (michal.geb@seznam.cz - krnov) 7.8.2011, 22:26

zuzi 7.8.2011, 18:31
Ahojky,
asi bys mi neřekl kolik bereš plat, že?

Fanynka Zuzi

Odpověď:
Ahoj Zuzko. Neřekl. Ty bys mi to řekla?
zuzi 7.8.2011, 18:31
Ahojky,
asi bys mi neřekl kolik bereš plat, že?

Fanynka Zuzi

Odpověď:
Ahoj Zuzko. Neřekl. Ty bys mi to řekla?
Marek Buchnar (hostinecpolevsko@seznam.cz - Nový Bor) 6.8.2011, 08:18

Odpověď:
Na to lék není. Je to vždy momentální okamžik. Věřím, že jsme zase zkušenějším týmem a už se nám to nebude příliš opakovat.
Marek Buchnar (hostinecpolevsko@seznam.cz - Nový Bor) 6.8.2011, 08:18

Další stránky
12345>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner