Radim Vrbata

Ptejte se Radima Vrbaty

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 26 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin (Liberec)
5.12.2005, 09:41
Čau Radime,
líbí se mi Tvoje rychlost bruslení, trénuješ tohle nějak speciálně?
Jaká je divácká atmosféra na stadionech v NHL? Podobná jako tady v Liberci, když tam na zápasy chodí o mnoho lidí víc než tady? Jinak Ti přeji ať se dostaneš na olympiádu.

Odpověď:
Na olympiádu bych mohl jet jedině jako vlajkonoš :-))

Atmosféra, to je specifická věc. V Carolině je stadion pro osmnáct tisíc lidí, chodí asi tak jedenáct až dvanáct tisíc. Když jdeme na rozbruslení, tak jsou tam pouze zaměstnanci stadionu, takže si říkáme, jestli bude zase vyprodáno, nebo ne :-). V Kanadě, třeba v Montrealu, nebo Edmontonu, tam je atmosféra super, tam lidi hokej milují a rozumějí mu. U nás je to trochu jiné, když se někdo popere, tak to lidi ocení více, než když někdo projede celé hřiště a dá gól. Absolutně se to ale nedá srovnat s Libercem, když tam celá tribuna stála a fandila, po zápase ty děkovačky, to bylo úžasné.

Rychlost bruslení asi musí mít každý trochu v sobě. V létě trénuji nějaké sprinty, mám i další cvičení na rozvoj rychlosti. Je to hdoně dané tou letní přípravou, kterou mám dobrou.

ECCA (lbc)
4.12.2005, 20:10
Čaves Radime. Na začátek ti chci říct, že mi chybí tvoje ďábelské kousky na tygřím ledě. Sleduješ Tygry i v Americe? Jak se líbí arena a co říkáš formě Tygrů? Hodně štěstí a měj se.
Kdybys náhodou měl možnost mluvit s Jirkou Fischerem, tak mu vyřiď, že mu nejen celý Liberec přeje brzký návrat do formy a hlavně mnoho zdraví.

Odpověď:
Díky za chválu. Už jsem říkal, Bílé Tygry sleduji, je to paráda.

Jirkovi to určitě vyřídím, díky.

Martin (Liberec)
4.12.2005, 17:56
Čau Radime, zajímalo by mě, jestli bys hral v New York Rangers. A pocitam ze as se vratis z NHL tak budes hrat v Liberci. Tak cau a hodne stesti.

Odpověď:
Když mě tam vymění, tak mi nic jiného nezbyde. Ale v NHL nemají hráči osud ve svých rukou, je to věc manažerů. Když si manažer zamane, že některého hráče pošle pryč, tak se ho prostě zbaví a je to. Musím hrát tam, kam mě pošlou.

A s tím návratem bych ještě rád nějaký ten rok počkal a hrál v NHL. Ale když Ty počítáš s tím, že budu hrát v Liberci, tak asi budu. :-)

4.12.2005, 16:33
Budeš prosím pozdravovat Jirku Fischera. Vratíš se ještě k nám do Liberce a sleduješ jak hrajem?

Určitě budu.
Lucka (l.hamplova56@seznam.cz - Liberec)
4.12.2005, 16:30
Jsi nejlepší borec co u nás hrál. Jak se ti u nás hrálo?

Odpověď:
Říkal jsem to hodněkrát. Během výluky jsem asi nemohl udělat lepší rozhodnutí, než jít do Liberce. Hrálo se mi skvěle, udělali jsme výborný výsledek. Rozhodně nelituji.
Honza
4.12.2005, 15:11
Nevíš jestli Jirka Fischer věří v boha? Prý věří v alternativní medicínu a jiné nadpřirozené věci?

Odpověď:
O bohu jsme se spolu nikdy nebavili, takže nevím. Jak jsme se spolu bavili v poslední době, tak bych řekl, že Jirka věří v osud, co se má stát, tak se prostě stane. Ale tohle je opravdu spíše otázka pro Jirku.
Zbyněk/Martin (skocim@quick.cz - Loukov/Rovensko)
3.12.2005, 22:33
Zdar Radime, za prví díky za minulou sezonu, byla to paráda!!!A za druhý mám dotaz: kdo je podle tebe lepší, New Jersey nebo Colorado???Vynech prosím svoje sympatie ke Coloradu, protože si za ně hrál:-) díky moc a už těm soupeřům do tý branky něco šoupni...

Odpověď:
Já bych jim tam rád něco šoupnul, ale ono to z tribuny moc nejde :-)).

Kdo je lepší? Momentálně asi Colorado, protože Jersey se moc nedaří. Ale je to hrozně zrádné, za pá týdnů to může být jinak. Rozhodně oba týmy patří k nejlepším za posledních deset let, vždyť vyhráli Stanley Cupy, Colorado 2x a Jersey dokonce 3x. Jsou to prostě hodně dobré týmy.

Milan (Liberec)
2.12.2005, 08:52
Ahoj Radime,
jsi ten, který mě minulou sezónu naučil chodit na hokej :o) Je skvělé že se klukům nadále velmi daří a bylo by fajn tě zase někdy vidět v Tygřím dresu. Měl jsi už možnost vidět naší novou arénu? Chtěl bych ti poděkovat za minulou sezónu a přeji hodně dalších úspěchů. V Liberci budeš vždy vítán :o)

Milan

Odpověď:
Díky Milane. Arena je skvělá, choď dál a ostatní taky.
Michal Koudelka
2.12.2005, 19:40
Dobrý den, zaskočila mě zpráva o českém obránci Detroitu, který zkolaboval na srdeční zástavu. Nemyslíte, že za to může nějaká zakázaná látka? Co třeba kreatin, který mnoho hokejistů užívá, zvětšují se po něm svaly ale srdce je taky sval, tudíž se zvětšuje také a to potom může být problém. Fischer je navíc vyhlášený svalovec, nechce se mi moc věřit že on nic nebral a svaly nabral ve 25 jako kulturista za 10 let kariéry. Navíc on sám přiznal že kreatin bral. Máte na to názor?

Odpověď:
Tak předně je to hrozná věc, co se stalo. Já na to koukal v televizi a hrozně mě to polekalo. Navíc se to stalo hráči, kterého znám. Jsem rád, že to dopadlo, tak jak to dopadlo a můžeme být s Fíšou dál v kontaktu. Také to mohlo dopadnout úplně jinak... Ten, kdo Fíšu zná, tak ví, že by si nevzal nic, co by nebylo legální a co by nebylo dobré pro jeho tělo. Takže absolutně vylučuji nějakou hypotézu o tom, že něco zakázaného bral. Já myslím, že to bude nějaká vrozená vada, kterou dosud nikdo neobjevil. Podle mě to absolutně nemá nic společného se zakázanými látkami. A kreatin není zakázaný, řekl bych, že v malých dávkách nemůže škodit.

A jak Jirka vypadá, to není tím, že by něco bral. Je to výsledek dřiny, času, který tráví v posilovně a celkového tréninku. Pár let ho znám a vím, jak na sobě celá ta léta tvrdě pracuje. V jeho případě to prostě vylučuji.

Joey (Liberec)
2.12.2005, 18:56
Zdravím Tě Radime
Chtěl jsem se tě zeptat jak se ti daří? Ty a Jirka Fischer jste nejlepší hráči, co kdy v Liberci hráli. Nechtěl by ses zase podívat do Liberce, třeba jen jako divák?

Odpověď:
Díky. Ale podívat se do Liberce jako divák v průběhu sezony není možné. V létě se zastavím, pokud mi to vyjde.

Další stránky
123>>