Zdeněk Ondřej

Ptejte se důrazného útočníka Zdeňka Ondřeje.

Garant offlinu: Petr Schultz

Konec offlinu: 14.8.2009

Odpovědi: 23.8.2009

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 28 odpovědí v této kategorii celkem.

Karel
13.8.2009, 13:20
Ahoj Zdendo! Chci se optat,jak se díváš na návrat Dominika Haška do pardubické branky? A věříš,že ho překonáš a aspoň jeden gol v této sezóně mu dáš?

Ahoj,
Dominik je samozřejmě kvalitní gólman, o tom nemá smysl vůbec diskutovat, protože prostě to tak je. Pro mě osobně to bylo překvapení, že se vrátil. Bude to pro každého asi výzva, kdo proti němu bude hrát. Kdyby se mi proti němu podařilo vstřelit gól, bylo by to o to příjemnější.
Karel
13.8.2009, 13:20

Pavel
13.8.2009, 12:20
Ahojda!
1.Měl jsi,či ještě máš,nějaký hokejový vzor?
2.Jaké jsou Tvé hokejové cíle?
3.Líbí se Ti Tvé nové angažmá u Tygrů -klub,město..
4.Prošel jsi celkem dosti týmama,kde se ti zatím hrálo nejlépe?Na jaký team nikdy nezapomeneš a naopak,které angažmá jsi,jak se říká "přetrpěl"?
Díky za odpovědi Pavel

Ahoj,
1. Hokejové vzory jsem měl spíš, když jsem byl mladší. Nyní to nějak neřeším, teď se soustředím za sebe.
2. Vždy se soustředím na sezónu, která zrovna je. Chci hrát samozřejmě co nejlépe a umístit se co nejvýše s týmem, to je vlastně takový nejvyšší cíl co si pro sezónu dávám.
3. Já jsem věděl, do čeho jdu, že je v Liberci perfektní zázemí a dobrý tým, takže je to zatím v pohodě a já doufám, že to bude takhle pokračovat dál.
4. Tak samozřejmě každá sezóna není stejná. Na nějakou sezónu se vzpomíná lépe a na nějakou hůř. V Pardubkách jsme hráli finále, tak to bylo příjemné. Ve Znojmě jsme zase tenkrát skončili na třetím místě v extralize, tak to bylo taky parádní. I z těch špatných sezón si člověk vezme něco pozitivního, jsou to zkušenosti.
Pavel
13.8.2009, 12:20
Ahojda!
1.Měl jsi,či ještě máš,nějaký hokejový vzor?
2.Jaké jsou Tvé hokejové cíle?
3.Líbí se Ti Tvé nové angažmá u Tygrů -klub,město..
Díky za odpovědi Pavel

Anička-Bílí tygři Liberše
12.8.2009, 20:16
Ahoj
Jestli se můžu zeptat, ty jsi u Bílích tygrů nový viď?Chtěl si knám jít??A jak vám to jde??Musíte pořádně trénovat ať vyhrajeme play-off =o)
A jak tě tygři vzali?? Určitě dobře,u nás každýho vemou skvěle.
No a přišel ještě někdo s tebou nový?a kdo odešel?
Děkuju za odpověď
Anička,12let

Ahoj,
u týmu Bílých Tygrů jsem nový, to je pravda. Jsem rád, že jsem pod Ještěd mohl přijít. Zatím nám to jde celkem dobře, někdy hůř, někdy zase lépe. Zatím jsme v přípravě, teprve se to vše dává dohromady. Doufám, že to bude postupem času lepší a lepší. Zatím mě z kluků nikdo nepokousal. S některými kluky se znám, takže to bylo bez problémů. Do Liberce semnou přišli ještě Rýgl, Čakajík a z farmy přišel Urban.
Anička-Bílí tygři Liberše
12.8.2009, 20:16
Ahoj
A jak tě tygři vzali?? Určitě dobře,u nás každýho vemou skvěle.
No a přišel ještě někdo s tebou nový?a kdo odešel?
Děkuju za odpověď
Anička,12let

Ahoj,
Vašek (kopecak.vasek@seznam.cz - Liberec)
12.8.2009, 19:25
ahoj, chtěl jsem se zeptat jak to vidíš s bílímmi tygry, letos je to poměrně mladý tým, tak jestli mysliš že na něco máme letos nebo sezonu třeba bude čekat až dozrajem a pak teprva bude nějaý tvrdý attack na mistry?

Ahoj,
mladý tým samozřejmě máme, jsou tu výborní hráči. Musíme odevzdávat stoprocentní výkony, máme nějaký herní systém, a když ho budeme dodržovat, tak to doufám přinese úspěch. Pro nás je samozřejmě jasný cíl, dostat se do play-off. Vše co je dál je už otevřené, takže doufám, že se nám sezóna povede.
Vašek (kopecak.vasek@seznam.cz - Liberec)
12.8.2009, 19:25

Petra
12.8.2009, 17:18
Ahoj! Chtěla jsem se zeptat,zda patříš mezi ty hokejisty, který má před zápasem nějaký rituálek, či nějakou zvláštnost ve výstroji?

Ahoj,
já osobně žádný extra rituály nemám. Jsou nějaké věci, které mám ve výstroji zaběhnuté. Spíš je teda neměním. Každý má způsob jak si třeba zavazuje brusle, jak si dává jazyk pod holení chránič nebo nad holení chránič. Je to spíš ale o zvyku, jak je na to člověk zvyklý. Já osobně tedy nic extra nemám.
Petra
12.8.2009, 17:18