Dotazy a vzkazy redakci

Na vaše otázky průběžně odpovídá redakce a webmaster.

Toto není diskuzní fórum. Pro dotazy na vedení klubu použijte e-mail v sekci KLUB/KONTAKTY.

V této sekci budou publikovány jen konkrétně formulované dotazy, které neobsahují vulgarismy.

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1988 odpovědí v této kategorii celkem.

Chytrolín (skokansky.mustek@seznam.cz - Liberec)
13.11.2017, 12:20
Dobrý den, máte chybu v soupisce u Jaroslava Januse. Je tam špatná vlajka, Jaro je Slovák. Prosím o opravu. Díky.

Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Vše by mělo být napraveno.

Redakce
Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
18.10.2017, 07:28
Dobrý den, bude rozhovor s trenérem s ohledem na umístění týmu a výsledky? zda uvažuje o doplnění týmu o nové hráče?
Díky

Dobrý den,

trenér Filip Pešán poodhaluje toto téma v připraveném textu a videu na našem webu.

Redakce
Miroslav (husek.miroslav@seznam.cz - Železný Brod)
12.10.2017, 19:25
dobrý den,kdy bude v provozu mobilní aplikace?děkuji

Dobrý den,

vzhledem k problémům na straně provozovatelů jsou s mobilní aplikací přetrvávající problémy, i tak však věříme, že se konečně podaří znovu ji zpustit v nejbližší době.

Redakce
Jiří Mrňák (jmrnak@centrum.cz - Nový Bor)
3.10.2017, 13:57
Podle původního rozpisu se mělo hrát 11. kolo s Jihlavou, ale teď jej v kalendáři zápasů nevidím. Je tento zápas odložen nebo je nějaká chyba na webu?

Dobrý den,

utkání se neodehraje v původním termínu, nicméně nové datum stále není známo. Proto není na webu v kalendáři zápas uveden - není kam ho umístit. Jakmile bude znám nový termín, okamžitě jej zveřejníme.

Martin
28.9.2017, 07:50
Dobrý den, budou nějaké posily když nevyšel příchod Holíka? mluví se o návratu Pabišky a o Krepsovi? a co třeba Vojta Polák? díky Martin

Dobrý den,

jakožto redakce webu toto bohužel netušíme, a i kdybychom tušili, nemůžeme do světa vypustit žádné oficiálně nepotvrzené informace.

Redakce
Rudolf Pech (pech.rudolf@seznam.cz - Liberec)
13.9.2017, 08:54
Chtěl bych se zeptat,kdo rozhoduje o dění na reklamních elektronických
zařízeních v hale. Reklamy běžely jedna za druhou - divák je zná zpaměti.
Postrádal jsem ale během zápasu info jaká je situace na ostatních stadionech
kde se naše liga hraje - myslím na posledím utkání BT s Berany Zlín !
Myslíte si,že tímto tahem si získáte víc příznivců nebo že tím uděláte
větší napětí v hledišti ... nevím. V každém případě nutíte diváka hrabat se
v mobilu a zjišťovat situaci místo aby se choval jako fanda a prožíval
zápas se svým mužstvem !

Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu a pokusíme se na problému pracovat.

Jana
13.9.2017, 15:14
Dobrý den proč nehraje Mário? díky Jana

Dobrý den,

Mário Bližňák se zotavuje ze zdravotního problému v horní části těla. Brzy by však měl být připraven naskočit.

Redakce
Tomáš Skála (doplh92@seznam.cz - Tanvald)
11.9.2017, 10:28
Dobrý den omlouvám se že znovu píšu ani ne po týdnu a možná na tu samou otázku a ta zní? Bylo by možné upravit týmovou fotku tak aby tam teda byli všichni? Myslím třeba pan Jecha či pana Syrovátka konkrétně jako je fotka v Bulletinu? :) (u Mária Bližňáka to chápu že chybí). Děkuji a ještě jednou se omlouvám.

Dobrý den,

v případě soupisky je na webu záměrně využita tato konkrétní fotografie, kde se nacházejí hráči a členové realizačního týmu - jde totiž v podstatě o členy soupisky. Naopak varianta s vedením je pro změnu použita v jiných komunikačních kanálech, jako například v bulletinu nebo na oficiálních plakátech a podobně.

Redakce
Tomáš Skála (doplh92@seznam.cz - Tanvald)
5.9.2017, 13:29
Dobrý den,plánují se offline rozhovory s novými posily či staronovými(např. Aleš Stezka či Martin Bakošem nebo i Lukym Jaškem? :). Děkuji za odpověď

Dobrý den,

offline rozhovor s jedním ze zmíněných hráčů máme v plánu v nejbližší době realizovat.

Jirka
4.9.2017, 10:58
Dobrý den,
na kdy je plánována předsezonní tiskovka.
Děkuji

Dobrý den,

klasická tisková konference letos neproběhne.

Další stránky
123456>>