Česká Lípa jako první tým v sezóně obrala sedmáky o bod

Česká Lípa/Liberec - Sedmáci poprvé ztratili bod. V duelu s Českou Lípou sice vedli už 2:0, ale nahecovaný soupeř dokázal vyrovnat a poprvé v sezóně obrat náš celek o bod. Utkání skončilo remízou 2:2, a to i přes tygří střeleckou převahu.

Zápas byl poměrně vyrovnaný, soupeř na nás byl evidentně nahecovaný a toužil nás jako první v sezóně porazit. To se mu sice nepodařilo, ale obral nás o první bod v sezóně, kvůli výsledku 2:2.

Soupeři pomohl především narostlý brankář, který podal velmi dobrý výkon. První branka utkání padla až na konci druhé třetiny a vstřelil jí Gutsu (Šmíd). Druhou naší branku přidal zkraje třetí třetiny Janata (Riedel) a zápas vypadal dobře. Nicméně soupeř se nevzdal a dvěma brankami po našich chybách srovnal stav utkání. Další gól už diváci neviděli.