Milan Hnilička dovedl tým k remíze

Date of publication Author Jan Rachota

Častá nedisciplinovanost a výborný výkon Milana Hniličky. To byly dva aspekty, které určily výsledek třetího zápasu švýcarského turné. V něm Bílí Tygři remizovali s HC Ambri Piotta 3:3. Zítra se v posledním zápase turné utkají Liberečtí s EHC Basel. <b>Ze zápasu vám exkluzivně přineseme on-line přenos.</b> Po tomto zápasu zamíří zpět do Čech.

přát., pátek 17. srpna 2007
(3:0, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 5. Celio (Westrum, Domenichelli), 11. Duca (Kutlak), 12. Schönenberger (Zanetti, Bianchi) - 39. Hruška (Jiruš), 43. Jiruš (Bárta), 45. Dušek (Klimenta, Víšek). Rozhodčí: Kämpfer - Wehrli, Wirth. Vyloučení: 6:8 + 10 Krstev (LIB). Využití: 1:1. Diváci: 490. Průběh utkání: 3:0, 3:3.

HC Ambri Piotta

Bäumle (Müller) - Tallarini, Du Bois, Kutlak, Gautschi, Naumenko, Celio, Marghitola, Mattioli - Duca, Pont, Demuth - Christen, Stirnimann, Imperatori - Sciaroni, Westrum, Domenichelli - Bianchi, Zanetti, Schönenberger - Schena.

Hnilička (Fikrt) - Žabka, Derner, Holub, Jiruš, Kočí, Krstev, Rýgl, Hunkes, Hrach - Dušek, Hruška, Kopic, Kašpařík, Klimenta, Nedorost, Novák, Procházka, Víšek, Špaček, Rapač, Bárta.

přát., pátek 17. srpna 2007
(3:0, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky

HC Ambri Piotta