Šesťáci drtivým nástupem smetli Hradec Králové

Hradec Králové/Liberec - Tygří šestá třída s přehledem porazila Hradec Králové. Předvedla totiž výtečný vstup do duelu, na který soupeř nestačil reagovat. Svůj náskok šelmy nakonec navýšily až na skóre 9:2, z osmi odehraných střetnutí má naše mužstvo na kontě šest vítězství.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 8
Bilance: 6 - 0 - 2
Aktuální forma: 2 výhry
Skóre: 66:36
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy dokázali navázat na předchozí vítězství ze souboje s Kolínem a porazili i Hradec Králové. Po fantastickém vstupu do zápasu si naše mužstvo své vedení udržovalo a navyšovalo až do samotného závěru. Zaslouženě tak bere dva body do tabulky.

Na svém kontě tak mají Tygři po osmi odehraných zápasech dvanáct bodů a kladné skóre + 30. Do konce října je čeká ještě pražské trio Hvězda, Kobra a Sparta.

Vojtěch Fiala
Liberec
„Měli jsme ohromný nástup do zápasu, proměnili jsme šance a hráli s velkou chutí. Na střídačce byla skvělá atmosféra a i přes velký gólový rozdíl měl zápas s Hradcem Králové svou kvalitu."