Šesťáci velmi kvalitním výkonem porazili Pardubice!

Pardubice/Liberec - Šestá třída přehrála pardubické Dynamo poměrem 8:4. Výsledek je zásluhou týmového výkonu a aktivity, kterou hýřily všechny útočné formace.

20.kolo, sobota 06. ledna 2018
4:8
()

Macourek (Tomeš) - Průšek, Kučera, Macháček, Vápeník, Jína Jak., Klimov - Ulman, Shpilka, Plosová - Ficenec, Bartovič, Rozsíval - Moussa, Jína Jan, Kadlec Dam.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 20
Bilance: 14 - 1 - 5
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 158:87
Dosavadní nejvyšší výhra: Kobra Praha - Liberec 3:19 (16.12. 2017)

Čtrnácté vítězství v sezóně si připsali tygří šesťáci v utkání s Pardubicemi. Předvedli vynikající výkon. Svého soupeře příliš k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli 8:4.

Vynahradili si tak minulou těsnou a smolnou porážku s pražskou Spartou. Naše mužstvo navíc dokázalo porazit Pardubice už potřetí v sezóně akorát s tím rozdílem, že v předchozích duelech Tygři měli akorát o jednu branku navrch.

Vojtěch Fiala
„Pardubice jsme přehráli. Týmový výkon a množství vytvořených šancí všech našich lajn mi dělalo radost od první minuty. Od první minuty, ze tří letošních zápasů s Pardubicemi nám to tentokrát sedlo nejvíc, ačkoliv má soupeř svou kvalitu, naši hráči mu tentokrát nedali žádnou šanci.“