Velká výhra! Šesťáci přejeli Slavii, sedmkrát udeřili v přesilovce!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří šesťáci v duelu se Slavií jasně dominovali. Vyhráli vysoko 15:0 a hattrick vsítil Vološín i Dvořák, zajímavé je, že hned sedm gólů padlo v početní převaze Tygrů. Další branku šelmy přidaly i v oslabení. Skvělá práce!

25.kolo, sobota 25. února 2017
(4:0, 5:0, 5:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Vološín (Várady), Vološín (Šmíd), Várady, Jakubec (Oberreiter), Várady (Dvořák), Gutsu, Dvořák (Jakubec), Dvořák, Gutsu, Dvořák (Oberreiter), Dvořák, Šmíd, Jansa (Riedel), Vološín (Hrabčák). Střely na branku: 18:6 (8:2, 5:3, 5:1). Vyloučení: 6:10. Využití: 7:0. V oslabení: 1:0.

Leško Robert, Stránský Štěpán - Dvořák Jakub, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damian, Cherevko Tichon, Jakubec Matouš, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš

V sobotu tygří šestá třída sehrála další zápas ŽL se Slavií Praha. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře téměř k ničemu nepouštěli. Branky postupně vstřelili Vološín (Várady), Vološín (Šmíd), Várady a Jakubec po přihrávce Oberreitera. První dějství tedy skončilo za stavu 4:0 a stavu 8:2 na střely.

Prostřední dvacetiminutovka se odehrála ve stejné rytmu a góly přidali Várady (Dvořák), Gutsu, Dvořák, Dvořák a Gutsu. Na světelné tabuli svítilo skóre 9:0.

Závěrečná část byla naprosto stejná jako dvě předchozí. Skórovali ještě Dvořák (Oberreiter), Dvořák, Šmíd, Jansa (Riedel) a poslední Vološín (Hrabčák), který završil stejně jako Dvořák hattrick. Tygři vyhráli vysoko 14:0 a potvrdili tak poslední vítězství nad prvním Hradcem Králové.

Jiří Bermann
„Šesťáci jsou na vlně, hrají dobře a bruslí, nemám jim co vytknout. Hráli jsme dobře a měl jsem z toho dobrý pocit. Druhý zápas po sobě jsme navíc vstřelili hodně branek, což byla taková naše předchozí letošní bolest. Máme z výkonu radost. O sedmi přesilovkových gólech: Celý zápas jsme vydrželi bruslit a tím, jak soupeři chodili ven, tak jsme měli víc prostoru, který jsme využili. Nebylo to tak, že bychom se usadili v pásmu a přihrávali si. Hodně jsme se ale hýbali a tím, že jeden soupeř chyběl, tak to byla výhoda. “

25.kolo, sobota 25. února 2017
(4:0, 5:0, 5:0)