Prodej vstupenek

Vstupenky na jednotlivé zápasy jsou v prodeji!

Také v nových ročníku platí pro nákup vstupenek plovoucí ceny. V praxi to znamená, že v předprodeji budou vstupenky k dostání za výhodnější cenu. Ceny vstupenek v předprodeji se pohybují od 150 Kč (na stání do Fanklubu) do 250 Kč (v I. kategorii).

I v nadcházejícím extraligovém ročníku jsme připravili symbolické vstupné pro děti. Pro malé fanoušky do 140 cm výšky budou vstupenky jen za 1 kč a to do kategorií 2. a 3., rovněž do Česká spořitelna klubu a do 4 NP. Děti do 3 let věku mají vstup zdarma. Nárok na levnější vstupenky budou tradičně mít také senioři, studenti a držitelé karet ZTP a ZTP/P.

Vstupenky můžete kromě tradičních předprodejních míst kupovat také online v síti Ticketpro.

Vstupenky na Ligu mistrů

Zajistit si už můžete také vstupenky na domácí utkání Ligy mistrů! V prodeji jsou za jednotnou cenu 100 Kč, děti pak budou mít vstup za symbolickou korunu. Jiné slevy nebudou pro tato utkání nabízeny.

Poslední skupinový domácí zápas se švýcarským Davosem sehrají Bílí Tygři 3. října.

top CHL 2015

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner