Prodej vstupenek

Předprodej vstupenek na semifinále startuje už v pondělí!

grafika play-off

Systém vstupenek na semifinále

Jako vždy v play-off mají výhodu přednostního práva nákupu vstupenek majitelé permanentek na základní část. Předprodej pro ně bude otevřen v pondělí, v úterý a ještě také ve středu 29. března dopoledne. Otevírací doba na Rotundě ve Sport Parku Liberec bude tradičně upravena od 7 hodin do 18 hodin bez polední přestávky.

Oproti čtvrtfinále je tu však podstatná změna. Ke své permanentce si už budou moci jejich držitelé zakoupit pouze jeden lístek navíc, tedy dohromady maximálně dvě vstupenky na jednu permanentku. Majitelé klubových sedaček mají samozřejmě také na tyto zápasy vstup v ceně své celosezónní vstupenky. Mohou rovněž využít akci nákupu jedné vstupenky navíc.

Od středečního poledne vypukne také volný prodej vstupenek na první dva zápasy semifinále. Probíhat bude až do samotného prvního zápasu, případně do vyprodání kapacity Home Credit Areny. I pro volný prodej platí pro semifinále omezení na maximálně dvě vstupenky na osobu.

Ceny

Pro semifinále se ceny oproti čtvrtfinálové sérii zvýšily jen minimálně. Pohybují se od 190 Kč ve 4 N.P. do 330 Kč v 1. kategorii. I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

tabulka ceny play-off

Pozn.: Ve středu budou mezi 12 a 13 hodinou obslouženi do té doby čekající majitelé permanentek na základní část, následně od 13 hodin vypukne volný prodej.

Otevírací doba na Rotundě před semifinále

pondělí 27. března 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
úterý 28. března 7-18 hodin (předprodej pro permanentkářej)
středa 29. března 7-12 hodin (předprodej pro permanentkáře)
středa 29. března 12-18 hodin (volný prodej)
čtvrtek 30. března 7-18 hodin (volný prodej)
pátek 31. března 7 hodin až do začátku utkání (volný prodej)
Tabulka prodej 0001

Ceník vstupného na extraligový ročník 2016/2017

Akce

Vstupenky na extraligový ročník 2016/2017 budou v prodeji od 21. srpna!

Vstupenky můžete zakoupit rovněž online prostřednictvím sítě TicketPro!

Prodej vstupenek prostřednictvím našich webových stránek - Aktivní odkazy u jednotlivých domácích zápasů, či v této záložce, Vás odkážou přímo na stránky

TicketPro

Rozpis zápasů v extraligovém ročníku 2016/2017 naleznete zde!

Ceník vstupného na utkání Champion Hockey League a přípravné zápasy

Akce

Vstupenky na Champions Hockey League a přípravné zápasy v sezóně 2016/2017 budou v prodeji od pondělí 25. července.
Majitelé permanentních a klubových vstupenek na sezónu 2016/2017 mají vstup na tyto zápasy zcela zdarma.

Akce

Rozpis přípravných zápasů naleznete zde!
Rozpis zápasů CHL naleznete zde!

Další podrobnosti naleznete v tomto článku. Vstupenky můžete zakoupit rovněž online prostřednictvím sítě TicketPro!

TicketPro

Veškeré další doplňující informace například o slevách či předprodejních místech získáte v záložce základní informace nebo na bezplatné infolince 800 800 007.

Výhledy z jednotlivých sektorů

Pojďte na hokej

Zajistěte si své místo na zápasech Tygrů a kupte si vstupenky na zápasy!

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner