Prodej vstupenek

Vstupenky na finále jdou do prodeje v pondělí!

grafika play-off

Systém vstupenek na finále

Jako vždy v play-off mají výhodu přednostního práva nákupu vstupenek majitelé permanentek na základní část. Předprodej pro ně odstartuje už v pondělí v sedm hodin ráno a pokračovat bude až do středečních 18 hodin. Otevírací doba na Rotundě ve Sport Parku Liberec bude před finále tradičně upravena od 7 hodin do 18 hodin bez polední přestávky.

Stejně jako v semifinále platé, že si ke své permanentce budou moci jejich držitelé zakoupit pouze jeden lístek navíc, tedy dohromady maximálně dvě vstupenky na jednu permanentku. Majitelé klubových sedaček mají samozřejmě také na finálové zápasy vstup v ceně své celosezónní vstupenky. Mohou rovněž využít akci nákupu jedné vstupenky navíc.

Od čtvrteční sedmé hodiny ráno vypukne také volný prodej vstupenek na první dva duely finálové série. Probíhat bude až do samotného pátečního zápasu, případně do vyprodání kapacity Home Credit Areny. Také zde platí omezení maximálně dvou zakoupených vstupenek na jednu osobu.

Ceny

Také na finále můžete zakoupit vstupenky za velmi příznivé ceny. Pohybují se od 220 Kč ve 4 N.P. do 380 Kč v 1. kategorii. I v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

tabulka ceny play-off

Otevírací doba na Rotundě před finále

pondělí 10. dubna 7-18 (předprodej pro permanentkářej)
úterý 11. dubna 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
středa 12. dubna 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
čtvrtek 13. dubna 7-18 hodin (volný prodej)
pátek 14. dubna 7 hodin až do začátku utkání (volný prodej)

Prodej finále ponděli

Ceník vstupného na extraligový ročník 2016/2017

Akce

Vstupenky na extraligový ročník 2016/2017 budou v prodeji od 21. srpna!

Vstupenky můžete zakoupit rovněž online prostřednictvím sítě TicketPro!

Prodej vstupenek prostřednictvím našich webových stránek - Aktivní odkazy u jednotlivých domácích zápasů, či v této záložce, Vás odkážou přímo na stránky

TicketPro

Rozpis zápasů v extraligovém ročníku 2016/2017 naleznete zde!

Ceník vstupného na utkání Champion Hockey League a přípravné zápasy

Akce

Vstupenky na Champions Hockey League a přípravné zápasy v sezóně 2016/2017 budou v prodeji od pondělí 25. července.
Majitelé permanentních a klubových vstupenek na sezónu 2016/2017 mají vstup na tyto zápasy zcela zdarma.

Akce

Rozpis přípravných zápasů naleznete zde!
Rozpis zápasů CHL naleznete zde!

Další podrobnosti naleznete v tomto článku. Vstupenky můžete zakoupit rovněž online prostřednictvím sítě TicketPro!

TicketPro

Veškeré další doplňující informace například o slevách či předprodejních místech získáte v záložce základní informace nebo na bezplatné infolince 800 800 007.

Výhledy z jednotlivých sektorů

Pojďte na hokej

Zajistěte si své místo na zápasech Tygrů a kupte si vstupenky na zápasy!

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner