VIP patro & Skyboxy

VIP tribuna

Vychutnejte si hokej v luxusním VIP prostředí s bohatou nabídkou cateringu. Vstupenky na VIP tribunu na sezonu 2022/23 můžete opět zakoupit ONLINE!

VIP vstupenka obsahuje:

• vstup do uzavřeného VIP patra
  • sedadlo na VIP tribuně
  • občerstvení formou rautu, nápoje si návštěvník hradí
Vstupenka nezahrnuje parkovací místo

Dress Code: Smart Casual

VIP hlediště se nachází nad sektorem 104 přímo pod VIP restaurací. Tato varianta není omezena min. počtem, je tedy vhodná i pro jednotlivce.

Pronájem skyboxů

Příjemné a luxusní prostředí oddělené od veškerého dění je jedinečným místem pro soukromí a bezprostřední výhled. Skybox je vybaven prostorným salónkem a kuchyňským koutem, barovým sezením a balkónem, kde jsou sedadla umístěná v prostoru hlediště. Minimální naplněnost je 80 % kapacity. Na vyžádání je k dispozici hosteska.

• skybox s kapacitou 9 míst
  • skybox s kapacitou 20 míst

VIP stůl

VIP stoly, které se nachází přímo u VIP restaurace, nabízejí parádní výhled na kluziště. Minimální počet pro rezervaci stolu je 5 osob, kapacita je 7 osob. Vhodná varianta pro skupiny, které by nenaplnily kapacitu skyboxu.

Jednorázové vstupné do VIP na sezonu 2022/23: 2 500 Kč/osoba. Cena zahrnuje catering kromě nápojů.

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Šablaturová
tel. 488 048 350, 731 547 902 nebo e-mail: sablaturova@hcbilitygri.cz

*Obchodní partneři klubu Bílí Tygři Liberec, kteří mají uzavřenou smlouvu o reklamě na částku 12 000 Kč/rok a vyšší, mají nárok na zvýhodněné vstupné.

Nejnovější video

ŽIVĚ | Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary