U20 v zápase plném trestů přetlačila Dynamo! Rozhodovalo se až v závěru

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Juniorka v rámci přípravy sehrála dramatické utkání s Pardubicemi, se kterými nedávno padla. Teď se ale Severočechům podařila odveta! Skóre bylo nerozhodné až do 53. minuty, kdy napřáhl obránce Jan Hampl. David Putz posléze přidal ještě jednu trefu, na což už domácí zareagovali pouze snížením. Zápas kromě skvělého výkonu Daniela Krále mezi tyčemi ovlivnil také vysoký počet trestů na obou stranách.

Pardubice - Liberec 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Branky: 19. Antoníček, 59. Antoníček – 36. Vomáčka, 53. Hampl, 58. Putz.

Sestava Pardubic: Nečas (Borovička) – Kubíček, Jelínek, Nedelka, Kaštánek, Odehnal, Secký, Chabata – Pavlata, Rohlík, Šír, Lichtang, Herčík, Kaplan, Pavlík, Štětka, Antoníček, Formánek.

Sestava Liberce: Král (Vopravil) – Bieniek, Hampl, Starý, Kollert, Adamec, Patzelt, Hladík – Strnad, Nezbeda, Křepelka, Gajda, Hujer, Zajíček, Vomáčka, Putz, Jenčovský.

Hodnocení trenéra Milana Plodka: "Úvodní část nám vůbec nevyšla, neměli jsme pohyb a domácí byli ve všem lepší. Od druhé třetiny jsme se zvedli a hru vyrovnali. Rozhodly dva góly na konci zápasu, kluci bojovali a vedení udrželi. Opět výborně navíc zachytal Dan Král."

Slavná trojice aneb selská jízda