Tomáš Záborský končí u Bílých Tygrů

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři se po vzájemné dohodě rozhodli ukončit spolupráci se slovenským forvardem Tomášem Záborským. Třiatřicetiletý útočník působil v liberecké organizaci od konce srpna a v jedenácti extraligových zápasech vstřelil dva góly.

Záborský přišel pod Ještěd jako poslední výrazná posila Bílých Tygrů před startem sezony. V posledních letech totiž patřil mezi nejproduktivnější hráče finské Liigy. V Liberci ale na svůj bodový přínos nenavázal, což zapříčinila i slabá produktivita celého týmu.

VYJÁDŘENÍ SPORTOVNÍHO MANAŽERA PATRIKA AUGUSTY

„Tomášovi chci poděkovat za jeho profesionální přístup a působení v našem týmu. Neměl to jednoduché, nastoupil těsně před sezónou do nového týmu a nové ligy. Myslím, že naše i jeho představy o jeho působení u nás byly jiné, a po vzájemné dohodě jsme se domluvili na ukončení smlouvy. Přejeme mu hodně štěstí v jeho další kariéře.“

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p