Vyzkoušejte si na pátečním utkání v ČS Klubu jízdu v závodním simulátoru

Date of publication Author Klub

Liberec - Před nedávnem jsme nechali Bílé Tygry nasednout do simulátoru monopostu formule 1. Na pátečním utkání pak dostanou příležitost vyzkoušet si své řidičské dovednosti také návštěvníci ČS Klubu. Zvládnete trať v lepším čase, než Petr Kváča?

V rámci natáčení předsezónních videomedailonů jsme hráče vystavili ve spolupráci s naším partnerem, společností Herní svět, několika netradičním disciplínám. Jednou z nich byla jízda v simulátoru monopostu formule 1, kde se ukázalo, že řídit vůz v rychlosti přesahující až 300 kilometrů v hodině rozhodně není nijak jednoduché.

Koneckonců, připomeňte si snahu Bílých Tygrů sami.

🎮🏎 Už jste viděli tygří řežbu v monopostu F1? 😅 Tak honem na náš YouTube ▶️ bit.ly/TygřiF1. #BTL

Zveřejnil(a) Bílí Tygři Liberec dne Sobota 13. listopadu 2021

Myslíte si, že to zvládnete lépe? A troufnete si vyrovnat nejlepší výsledek, který zaznamenal na trati brankář Petr Kváča? V pátek 26. listopadu na utkání proti Škodě Plzeň budete mít příležitost.

V prostorách Česká spořitelna Klubu bude během zápasu nainstalován stejný simulátor, v němž se projeli Bílí Tygři v průběhu natáčení. Simulátor bude přístupný od otevření Home Credit Areny až do skončení utkání všem návštěvníkům ČS Klubu.

Máte kartu či jednorázovou vstupenku do Česká spořitelna Klubu? Přijďte si vyzkoušet závodní simulátor a překonejte Bílé Tygry!

Nejnovější video

REPORTÁŽ | Návrat Šmída pomohl k výhře nad Spartou