Bílí Tygři Liberec

Unikátní hokejový zážitek? Pronajměte si skybox v Home Credit Areně!

Date of publication Author Klub

Liberec - Chcete zažít skutečně neopakovatelný zážitek z hokejového utkání? Sledujte jej z vlastního uzavřeného skyboxu s občerstvením, obsluhou a přístupem do VIP restaurace!

Nabídka jednorázového či dlouhodobého pronájmu není určena pouze firmám. Užít si tento hokejový luxus můžete i vy. Získáte tak možnost sledovat zápas z příjemného prostředí, které bude po dobu utkání patřit pouze vám. Každý skybox obsahuje vlastní kuchyňskou linku, lednici naplněnou alkoholickými i nealkoholickými nápoji, barové sezení i balkon s polstrovanými sedačkami, z nichž lze pohodlně sledovat utkání přímo v hledišti Home Credit Areny.

Součástí pronájmu skyboxu je přístup do uzavřeného VIP patra a rovněž do VIP restaurace, kde je v průběhu každého utkání servírován bohatý raut od prémiové cateringové společnosti Coloseum Catering. Občerstvení, které zahrnuje výběr teplé i studené kuchyně včetně chutných předkrmů a dezertů, je možné objednat také přímo do vašeho skyboxu.

K jednorázovému pronájmu máme pro vás k dispozici skyboxy o kapacitě 9, 16 či 29 osob. Skýtají tak ideální prostředí pro různě velké skupiny. Chcete na zápas vyrazit s celou partou přátel, či si jej naopak plánujete užít v nejužším kruhu? To není v Home Credit Areně žádný problém.

Cena:

2000 Kč / osoba
500 Kč / dítě (0-12 let)

Minimální naplněnost je 80 % kapacity.

Zažijte neopakovatelný zážitek na zápase Bílých Tygrů! Více informací o pronájmu skyboxu či kontaktní informace naleznete ZDE.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Na ledě v Letňanech

Nejnovější články

Hokejový trénink ve virtuální realitě z domova. Bílí Tygři rozjeli se Sense Arenou unikátní spolupráci

S rodinou do Vesce už tuto neděli!

Nad(h)led #21: Trenér stříbrné juniorky Richard Lobo

Z našeho fanshopu

Triko TYGŘI dámské

320 Kč
Koupit

Sklenice na pivo 460ml

175 Kč
Koupit

Adidas pytel modrý s logem

355 Kč
Koupit

Polštář bílý TYGŘI

295 Kč
Koupit