Bílí Tygři Liberec

Týden hokeje už tuto sobotu! Tygří dres, setkání s A-týmem a první hokejové krůčky

Date of publication Author Klub

Liberec - Už tento víkend budou mít vaši malí Tygři možnost udělat své první hokejové krůčky. Stačí s nimi v sobotu 29. ledna od 9:30 dorazit do liberecké Home Credit Areny, kdy budou mít šanci vyzkoušet si, jaké to je hrát hokej.

V rámci náborové akce Týden hokeje, která se v Home Credit Areně uskuteční v sobotu 29. ledna od 9:30, se mají malí Tygři od 4 do 8 let na co těšit. Pro každého jsme si přichystali pravý tygří dres, setkání s hráči A-týmu a především ukázkový trénink, na němž se spolu se svými rodiči mohou přesvědčit, zda je hokej tím pravým sportem pro ně.

Co se děti v prvních letech své hokejové kariéry učí? Jakou je pro ně potřeba sehnat výstroj? Jak často trénují? A kolik vlastně stojí vychovat malého hokejistu? Na všechny tyto důležité otázky se rodiče potenciálních budoucích Tygrů dozvědí odpovědi. Dětí se ujmou zkušení mládežničtí trenéři, kteří jim pomohou s jejich prvními krůčky na ledové ploše. Že ještě nikdy nebruslily? Nevadí!

S sebou si stačí přinést pouze brusle a helmu (postačí například lyžařská či cyklistická), které vám případně rádi zapůjčíme. V případě, že vás nábor osloví, můžete využít první měsíc tréninků včetně oblíbené školičky bruslení Bruslička zcela ZDARMA. Ti, kteří se zaregistrují jako členové Českého hokeje, pak obdrží rovněž poukaz na hokejové vybavení CCM ve výši 1 500 Kč. Rozhodně je tedy nač se těšit!

Přijďte v sobotu 29. ledna se svým malým Tygrem na náborovou akci Pojď hrát hokej! Registrovat se můžete pomocí formuláře níže, čímž si usnadníte registraci přímo na místě. Je však možné se zaregistrovat také až na místě. Těšíme se na vás!

A pokud vaše děti nespadají do věkové kategorie 4 až 8 let, ale i tak by si chtěly hokej vyzkoušet, kontaktujte nás na adrese stehno@hcbilitygri.cz a domluvíme se na individuálním postupu.


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Na ledě v Letňanech

Nejnovější články

Hokejový trénink ve virtuální realitě z domova. Bílí Tygři rozjeli se Sense Arenou unikátní spolupráci

S rodinou do Vesce už tuto neděli!

Nad(h)led #21: Trenér stříbrné juniorky Richard Lobo

Z našeho fanshopu

Čepice bílá TYGŘI

265 Kč
Koupit

Respirátor TYGŘI

29 Kč
Koupit

Adidas pytel modrý s logem

355 Kč
Koupit

Ponožky bílé TYGŘI

99 Kč
Koupit