Na sezónu se s chutí chystají také páťáci

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naši mládežníci se poctivě připravují na novou hokejovou sezónu. Výjimkou nejsou ani hokejisté z páté třídy, které nově vede v roli hlavního trenéra Daniel Stehno.

Páťáci už jsou hluboko ve druhém měsíci tréninků. Po úvodních týdnech, které byly z části spíše seznamovací, si už všichni hráči na tréninkovou zátěž znovu zvykli. Trenéři se se svými svěřenci mimo jiné věnují i různým míčovým hrám.

"Společně za celý realizační tým kluky chválím za to, jak k tréninkům přistupují, a jak fungují v rámci týmovosti," pokyvuje hlavou Daniel Stehno. "Na hráčích je vidět obrovská chuť pracovat na sobě a zlepšovat se."

Přestože se trenéři snaží "suchou" přípravu vést co nejzajímavější formou, samozřejmě se všichni těší, až budou znovu moct vyjet na led. A pomalu se to blíží! "Celý červen se ještě ponese ve znamení letní přípravy. Všichni se už moc těšíme, až poté společně zase vyjedeme na ledovou plochu," usmívá se Stehno.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR