Hledáme nové hostesky. Získejte brigádu v hokejovém prostředí!

Date of publication Author Klub

Liberec - Doplňujeme tým našich hostesek pro domácí zápasy a další akce Bílých Tygrů. Milé slečny, měly byste zájem o zajímavou brigádu v atraktivním hokejovém prostředí? Jestli ano, čtěte dále.

Bílí Tygři doplňují svůj tým tygřích hostesek a proto hledají sympatické dívky ve věku od 18 let.

Co bude náplní vaší práce? Hostesky jsou přítomny na všech domácích utkáních Bílých Tygrů. Zajišťují servis pro hosty VIP patra, roznos letáků, doprovodný program v areně, prodej klubového merchandise, infoservis návštěvníkům Home Credit Areny a spoustu dalších činností a kromě samotných zápasů se účastní také mnoha mimohokejových akcí klubu.

A co od zájemkyň požadujeme? Především spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, komunikativnost a kladný vztah k dětem. Hledáme především zájemkyně o dlouhodobou pravidelnou spolupráci.

Životopisy s fotkou celé postavy a detailní fotku obličeje prosím zasílejte na mailovou adresu holanova@hcbilitygri.cz.

Bližší informace získáte na telefonním čísle 731 547 898.

Chcete rozšířit náš tým? Třeba hledáme právě vás! Připojte se a získejte tak atraktivní dlouhodobou brigádu v hokejovém klubu s mnohaletou tradicí.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR