Bílí Tygři Liberec

První přípravné utkání už ve čtvrtek! Home Credit Arena se otevře v 17:15

Date of publication Author Klub

Liberec - Už ve čtvrtek 11. srpna od 18 hodin se Bílí Tygři představí v prvním domácím přípravném utkání proti karlovarské Energii. Nenechte si tento zápas ujít! Níže naleznete všechny důležité informace související s utkáním.

Prodej vstupenek

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup na všechna přípravná utkání zcela zdarma a mohou během nich využít svá místa. V prodeji jsou také jednorázové vstupenky, které si můžete zajistit online či v některém z prodejních míst sítě Ticketportal za jednotnou cenu 150 Kč.

Před přípravnými utkáními bude otevřen také fyzický prodej na Rotundě, a to vždy 2 hodiny před začátkem utkání. Ve čtvrtek tak bude Rotunda otevřena od 16 hodin a budete si zde kromě vstupenek na přípravu moci zakoupit také permanentní vstupenky či vstupenky na extraligu.

KOUPIT VSTUPENKY NA PŘÍPRAVU


Režim v Home Credit Areně

Během přípravných utkání bude otevřena celá Home Credit Arena a místa blokovaná permanentkou budou svým permanentkářům plně k dispozici. Otevřeny budou též vybrané stánky s občerstvením či fanshop, pro fanoušky tak bude k dispozici plnohodnotný extraligový servis. Home Credit Arena bude otevřena 45 minut před začátkem utkání, tedy od 17:15.

Po opuštění arény se stává vstupenka neplatnou a nebude umožněn opakovaný návrat. Pro kuřáky bude k dispozici kuřárna, kterou naleznete u vchodu A0 směrem od centrálního parkoviště.

Těšíme se na viděnou v Home Credit Areně a věříme, že si společně užijeme parádní start nové sezony!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p

Nejnovější články

Tygři v zápase plném zvratů předčili Třinec v prodloužení

Obránce Jakub Šedivý míří na hostování do Českých Budějovic

Michal Bulíř vyrovnal střelecký rekord Petra Nedvěda!

Z našeho fanshopu

Povlečení s tygříkem

1250 Kč
Koupit

Kulich šedý s výšivkou BTL

315 Kč
Koupit

Poukaz dárkový 500 Kč

500 Kč
Koupit

Vůně do auta v plechovce - fresh

150 Kč
Koupit