Užijte si OKTOBERFEST party ve skyboxu na zápase Bílých Tygrů!

Date of publication Author Klub

Liberec - Období tradičního Oktoberfestu je tu. Chcete si tento oblíbený německý zápas užít na zápase Bílých Tygrů v unikátním prostředí skyboxu? Pak čtěte dál!

V pátek 7. října bude utkání, které Bílí Tygři odehrají proti Olomouci od 18 hodin, věnováno Oktoberfestu. A právě při této příležitosti jsme si pro vás nachystali speciální nabídku. Užijte si party pro 10 osob v jednom z luxusně vybavených skyboxů, které jsou součástí VIP patra Home Credit Areny!

Co pro vás bude přichystáno? Kromě privátních prostor skyboxu, který poskytuje exkluzivní výhled na ledovou plochu, si vychutnáte prémiový tematický catering v podobě variace grilovaných klobás a pomalu pečeného kolene se zelím bramborovými lokši přímo ve vašem boxu. A chybět samozřejmě během Oktoberfestu nemůže ani naplněná pivem.

Oktoberfest box zahrnuje

• vstup do luxusního privátního skyboxu pro 10 osob
  • parking pro 2 vozidla na VIP parkovišti umístěném u VIP vstupu
  • lednici naplněnou pivem a nealko nápoji