Sedmým držitelem Řádu Bílého Tygra je Petr Nedvěd

Date of publication Author Jan Mráček

L i b e r e c - V základní části stanovil kapitán týmu Petr Nedvěd nový rekord klubu v počtu kanadských bodů, v play-off pak táhl tým i přes zranění kolene a několik dalších šrámů. Vyhrál to i u fanoušků, kteří hlasovali v naší tradiční anketě.

Do letošního hlasování se zapojil rekordní počet hlasujících, když o vítězi a poražených rozhodlo více než

dva tisíce fanoušků. Petr Nedvěd s přehledem zvítězil, ale tuhý boj až do posledního dne svedli o druhou příčku gólman Marek Pinc a navrátilec do sestavy Milan Bartovič, který si rychle získal zpět sympatie liberecké hokejové veřejnosti. O tom, že druhým nejoblíbenějším Tygrem bude liberecká sedmadevadesátka, rozhodly pouhé čtyři hlasy.

Pamětní certifikát byl kapitánovi libereckých Bílých Tygrů předán po pátém zápase čtvrtfinále.

TOP 10

1. Petr Nedvěd         915 bodů
2. Marek Pinc          443
3. Milan Bartovič      439
4. Jan Výtisk          188
5. Andrej Podkonický   134
6. Jaroslav Kudrna     112
7. Tomáš Klimenta      102
8. Tomáš Vošvrda       101
9. Jiří Hunkes	        94
10.Miloslav Hořava      67

Součástí ankety je také vyhlášení vítězů, z řad těch, kteří se zapojili do hlasování.

1. cenu – večeři s vybraným hráčem získává Petr Tomín z Liberce.
2. cenu – poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč získává Kamila Sýkorová z Liberce.
3. cenu – poukaz do fanshopu v hodnotě 200 Kč získává Pavla Baletková z Velkých Hamrů.

Vylosovaným výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat.

Slavná trojice aneb selská jízda