Aktuální zprávy

Prodej permanentek startuje v pondělí! První permanentka za 1 Kč a dres k tomu!

Liberec - Už v pondělí 25. května vypukne v 7:00 prodej permanentních vstupenek na novou sezonu. A jako každý rok si Bílí Tygři pro svého prvního permanentkáře přichystali speciální dárek.

Z důvodu hygienických opatření není bohužel možné při startu prodeje uspořádat pro první permanentkáře setkání s hráči. Přesto si Bílí Tygři přichystali drobné dárky pro prvních padesát zákazníků, kteří si novou permanentní vstupenku zakoupí.

Na největší bonus se může tradičně těšit majitel vůbec první permanentky, který si ji zakoupí osobně v předprodeji na Rotundě. Svoji permanentku si totiž bude moci zakoupit za symbolickou 1 Kč! K tomu navíc dostane originální dres Dominika Hrachoviny ze sezony 2019/20 s podpisy A-týmu včetně čerstvých tygřích posil.

Pospěšte si a získejte svou permanentku mezi prvními!

Prodej od pondělních 7 hodin

Z hygienických důvodů bude pro fanoušky nutné dodržovat při čekání ve frontě rozestupy a do Rotundy bude vstup možný pouze v roušce. Preferovaným způsobem platby bude platba kartou, hotovost však bude rovněž akceptována.

Důraz na prodej online

Permanentní vstupenky se budou prodávat do všech kategorií na tradičním předprodejním místě na Rotundě i online. Cena permanentní vstupenky pro loňské permanentkáře se pohybuje od 2 600 Kč (fanklub) až po 5 500 Kč (1. kategorie). Fanoušci tak ušetří 2 000 Kč i více v porovnání s nákupem jednotného vstupného!

Majitelé loňských permanentek mohou zakoupit nové celosezónní vstupenky za výhodnější cenu, a to až do 30. června, kdy končí předkupní právo na jejich sedadla z loňské sezóny. Se slevou budou v prodeji také permanentky pro seniory a studenty. Připraveny jsou znovu též permanentky pro děti za cenu 1000 Kč. Do Česká spořitelna Klubu bude permanentní vstupenka stát 12 500 Kč.

Vzhledem ke koronavirové pandemii bude letos kladen větší důraz na prodej permanentek online. Majitelé permanentních vstupenek na loňskou sezonu budou moci využít předkupní právo na své místo online v síti Ticketportal. Budou k tomu potřebovat virtuální přidělené "Číslo permanentky" a "Ověřovací kód", které jsou svázány s jejich sedadlem a které přijdou všem fanouškům spolu s návodem emailem ze sítě Ticketportal v neděli 24. května. Údaje budou doručeny na adresu, kterou fanoušci uvedli při nákupu permanentky na minulou sezonu.

Pro využití předkupního práva na své místo v předprodejním místě na Rotundě je nutné předložit loňskou permanentní vstupenku.

ceník stávající 2020/21

Stejně jako v minulém ročníku si budou fanoušci moci vybrat vizuál své karty. Na výběr bude celkem z pěti podob, přičemž každá bude svázána s konkrétním hráčem. Počet jednotlivých kusů je omezen, pokud tedy chcete mít na permanentce svého favorita, pospěšte si!

ceník nové permanentky 2020/21

Důležité novinky

Bílí Tygři si ve spolupráci s ticketingovým providerem Ticketportal přichystali pro permanentkáře také několik novinek. Cílem klubu je, aby bylo co nejvíce sedadel na jednotlivých zápasech obsazeno. Pokud majitel permanentky nebude moci dorazit na některý ze zápasů, může uvolnit své místo zpět do prodeje. V případě, že bude jeho sedadlo následně prodáno, získá věrnostní body, které může vyměnit za tygří dárky!

To zároveň souvisí s dalším krokem. Pokud fanoušek v průběhu nadcházející sezony neobsadí své sedadlo alespoň dvacetkrát z 26 domácích zápasů základní části, ztrácí pro příští ročník předkupní právo na své místo a možnost čerpat zvýhodněnou cenu. V případě, že je místo uvolněno do prodeje, počítá se permanentkáři do statistiky jako obsazené a započítává se tak mezi nutných 20 návštěv stejně, jako by osobně dorazil.

Výhody k permanentkám

Pro své fanoušky jsme si letos připravili řadu bonusů. Jedním z nich je tradiční věcný dar s novým tygřím vizuálem. Stejně jako vloni pak ke každé permanentce přináleží také sleva 30 % na zboží adidas v prodejně Lion Sport. Výrazným bonusem je opět předkupní právo na zápasy play-off i na novou sezónu. Mimo to bude pro fanoušky jako motivace k využívání svých míst připraven věrnostní program s odměnami za počet návštěv na zápasech. Již zmíněnou výhodou je pak možnost uvolnit místo do prodeje a získat řadu tygřích odměn.

Mezi odměny nadále patří možnost vyrazit na domácí zápasy MHD zdarma či sleva 10 % v tygřím fanshopu. V průběhu sezony se pak mohou těšit na speciální limitovaný produkt tygřího fanshopu, který si budou moci zakoupit pouze majitelé permanentek.

Nenechte si utéct své místo v Home Credit Areně. Budťe součástí týmu!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner