Aktuální zprávy

Návod na nákup permanentky v rámci předkupního práva online

Liberec - Od pondělí 25. května bude možné zakoupit si permanentní vstupenku na hokejovou sezonu 2020/21. Nejjednodušším způsobem, jak si ji zajistit, je nákup online. Ten nově mohou využít i majitelé loňských permanentek v rámci předkupního práva na své místo.

Níže naleznete návod, jak předkupní právo využít a zakoupit si permanentku na své místo.

1. krok - Registrace v síti Ticketportal

Přejděte na stránky www.ticketportal.cz a zaregistrujte se. Využít můžete libovolnou e-mailovou adresu. Po registraci se přihlašte do svého účtu. Pokud již registrováni jste, můžete se přihlásit do existujícího účtu.

2. krok - Otevřete sekci Můj účet

Na hlavní stránce webu, v ovládacím panelu zvolte možnost Můj účet / Permanentky.

můj účet

3. krok - Zvolte si svůj klub

Zvolte možnost Předkupní právo a vyberte si svůj klub.

Zvolte klub

4. krok - Vyplňte číslo permanentky a ověřovací údaj

Do pole 1. Číslo permanentky zadejte číslo permanentky.
 Do pole 2. Ověřovací kód, zadejte ověřovací kód. Oba tyto údaje obdržíte od společnosti Ticketportal ke každé vaší permanentce na adresu, kterou jste uvedli při nákupu loňské permanentky. E-mail s údaji bude společností Ticketportal odesílán 24. května ve 14 hodin.

Číslo permanentky

5. krok - Vyplňte požadované údaje

Zobrazí se Vám rezervace vázaná k vaší permanentce, pokračujte vyplněním údajů, potvrzením souhlasů a stisknutím tlačítka Zaplatit.

Vyplňte údaje

6. krok - Rekapitulace a platba

V tomto kroku vidíte rekapitulaci svojí rezervace. Kliknutím na „Změnit“ u slevy si můžete zvolit slevu (pozor, pokud zvolenou slevu smažete, tak se smaže i už nastavená věrnostní sleva pro stávající permanentkáře). V takovém případě prosím kontaktujte adresu help@ticketportal.cz. Vyberte způsob doručení permanentky a pokračujte stisknutí tlačítka zaplatit. Tím je proces nákupu dokončen.

Rekapitulace

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner