Fotografie

Milan Hnilička je nositelem Řádu Bílého Tygra

L i b e r e c - Průběh druhého ročníku hlasování fanoušků o Řád Bílého Tygra nedopadl přesně podle představ naší redakce. Přesto se z výhry a udělení řádu mohl radovat Milan Hnilička.

Po celou dobu hlasování jsme v redakci sledovali těsný souboj mezi výhercem Milanem Hniličkou a v konečném pořadí nakonec druhým Lubomírem Vaicem. Třetím nejoblíbenějším hokejistou návštěvníků internetových stránek se stal Andrej Podkonický. Hlasování se zúčastnilo celkem 459 fandů, což je podstatně méně než v ročníku prvním. Vysvětlení je jednoduché, anketa probíhala při olympiádě, a to se výrazně projevilo na návštěvnosti stránek, a také tedy na počtu hlasujících.

Předání řádu bylo připraveno na první přestávku prvního čtvrtfinálového utkání s Českými Budějovicemi. Co se Milanovi stalo, všichni dobře víme, v polovině třetiny se zranil a odjel na lékařské vyšetření. Jeho zranění ho nepustilo na druhý domácí zápas a do branky se tak postavil až v Českých Budějovicích. Po návratu série do Liberce bylo dohodnuto, že při první nebo druhé přestávce bude řád před zaplněnou arénou předán. Nikdo ale nepředpokládal, že po první třetině budou Bílí Tygři prohrávat 1:4 a atmosféra tomuto slavnostnímu ceremoniálu vůbec nebude přát. Nakonec byl tedy Řád Bílého Tygra předán Milanu Hniličkovi v šatně po posledním utkání sezóny. I přes tento neúspěch nás nic neodradí od vyhlášení třetího ročníku 2006/2007, abyste si mohli zvolit svého favorita z kádru Bílých Tygrů v základní části.

Pořadí TOP 10

1. Milan Hnilička
2. Lubomír Vaic
3. Andrej Podkonický
4. Valdemar Jiruš
5. Igor Rataj
6. Petr Vampola
7. Leoš Čermák
8. Stanislav Procházka
9. Václav Novák
10.Angel Vrstev
Vylosovaní výherci, kteří obdrží dárkové předměty s motivy Bílých Tygrů

Olga Podrázká, Jablonec nad Nisou
Tomáš Kvapil, Liberec 20
Joachim Guhlke, Zittau

Vylosované výherce budeme v nejbližších dnech kontaktovat.Související

14.07.2014 • Martin Kadlec

Letní příprava v obrazech

01.10.2007 • Jan Mráček

Připomeňte si utkání s Třincem

18.06.2007 • Eva Lenertová - tisková mluvčí

O podpisy bronzových medailistů byl u Hypernovy velký zájem

21.12.2006 • Jan Rachota

Bílí Tygři pokračovali v nadělování

Naši partneři

Generální partner
Generální partner