Aktuální zprávy

Bavte se doma i na dovolené! Zahrajte si stolní hru Bílých Tygrů!

Liberec - Že je sezona ještě daleko? Nevadí, můžete si ji doma urychlit! Na fanshopu totiž naleznete novinku, stolní hru Hokejový svět s vědomostními otázkami zaměřenými na Bílé Tygry Liberec!

Nasaď své elitní hráče a proměňuj šance na reálném hřišti. Umíš lépe střílet příklepem nebo golfákem? Proměníš chladnokrevně nájezd nebo ho snáz vychytáš soupeři? Znáš odpovědi, nebo tipuješ? Originální hra, kde platí zlaté pravidlo „kdo dá víc gólů, vyhrál“.

Bílí Tygři si ve spolupráci se společností MIDU Games připravili pro své fanoušky originální stolní hru, která prověří jejich znalosti. Jak moc dobře znáte historii i současnost svého oblíbeného hokejového klubu? Předveďte své vědomosti a zaskórujte při hraní hry Hokejový svět!

Součástí hry pro 2 až 4 hráče je hrací pole a 16 figurek s dresy s logem Bílých Tygrů. Ke hře je zároveň k dispozici mobilní aplikace, která vám poslouží k pokládání a odpovídání vědomostních otázek, jež jsou součástí hry. Za žetony získané během hraní si pak v aplikaci můžete dokupovat další balíčky otázek a nadále tak rozšiřovat svoje vědomosti.

Vědomostní hru Hokejový svět Bílých Tygrů Liberec naleznete na našem e-shopu či také fyzicky přímo v kamenné prodejně tygřího fanshopu v areálu Home Credit Areny za cenu 690 Kč. Vyrazte na ledovou plochu a poměřte se svými nejbližšími své znalosti o Bílých Tygrech! Přijměte výzvu a propracujte se až k výhře!

KUPUJTE ZDE!

midu games

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner