Aktuální zprávy

Bílí Tygři vyrazí na pomoc seniorům!

Liberec - Jak slíbili, tak také plní. Bílí Tygři ve středu oznámili na svém facebookovém profilu, že jsou v krizovém období připraveni pomoci městu Liberec v současné situaci. A už v pátek dostojí svému slibu. Ve spolupráci s komunitním střediskem Kontakt vypomohou seniorům s donáškou potravin.

V těžké době, kterou způsobila pandemie koronaviru, je nesmírně důležité si vzájemně pomáhat. Zdraví máme jen jedno, což si uvědomují také Bílí Tygři, kteří nechtějí jen nečinně sedět, ale naopak se aktivně zapojit do pomoci ostatním ve všem, co bude možné.

Prostřednictvím svého facebookového profilu nabídli pomocnou ruku primátorovi města Liberec Jaroslavu Zámečníkovi. V návaznosti na to už v pátek 3. dubna ve spolupráci s komunitním střediskem Kontakt vyrazí hráči A-týmu podpořit tu nejohroženější skupinu obyvatel, tedy seniory, kterým donesou objednaný nákup.

Do výpomocných prací se zapojí jako správný vzor kapitán Petr Jelínek společně s Lukášem Dernerem, Jaroslavem Vlachem a Radanem Lencem. Liberečtí senioři se tak mohou těšit na příjemné setkání s hokejisty, kteří v uplynulé sezoně dosáhli na rekordní šesté vítězství v základní části Tipsport extraligy.

Nákup potravin seniorům je první z akcí, do kterých se hráči či zaměstnanci Bílých Tygrů zapojí. Další aktivity budou brzy následovat. Sledujte naše komunikační kanály a nic vám neunikne!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner