Aktuální zprávy

Chcete pod stromeček dres s vlastním číslem a jménem? Čas máte pouze do neděle!

Liberec - Vánoce se blíží. Chcete udělat sobě nebo někomu ze svých blízkých dresem s vlastním číslem a jménem? Pak neváhejte a pospěšte si! Vzhledem k výrobní době dresu je nutné objednávku stihnout do pevně daných termínů.

Replika dresu

Replika dresu je vůbec nejoblíbenějším fanouškovským produktem. Tento dres je věrnou kopií hráčského dresu, ovšem na rozdíl od originálního dresu se liší detaily, jako například chybějící výšivkou loga.

Díky tomu je také rychlejší doba dodání. Pokud si tedy chcete nechat vyrobit vlastní repliku dresu na přání, můžete objednávat do neděle 6. prosince. Tento termín platí také pro další dresy bez originální výšivky, jako například retrodres s logem Stadionu Liberec.

Originální dres

Originální dres Bílých Tygrů s výšivkou s vlastním číslem a jménem bohužel již nelze objednat s garancí doručení do Vánoc. To bylo možné vzhledem k delší výrobní době garantovat pouze pro objednávky učiněné do neděle 30. listopadu. V současnosti si tak můžete před Vánoci vybrat pouze ze skladových zásob.

Kompletní nabídku tygřích dresů naleznete ZDE.

Tygřím dresem potěšíte každého fanouška! Zajistěte sobě nebo svým nejbližším dres s vlastním jménem a číslem a rozhodně před Vánoci neminete branku! Nezapomeňte navíc, že majitelé permanentek či klubových karet mohou při nákupu nezlevněných produktů ve fanshopu či e-shopu využít slevu 10 %.

PŘEJÍT DO E-SHOPU!

banner dresy

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner