Chyběla nám nějaká ušmudlaná branka, láteřil Michal Bulíř

Date of publication Author Kryštof Rossmann

L i b e r e c - V duelu proti Třinci se liberecká ofenziva nedokázala ani jednou prosadit, což nakonec vyústilo v porážku 0:3. "Góly přicházejí s důrazem, který nám tentokrát chyběl," hledá kámen úrazu mladý útočník Michal Bulíř.

Michale, co podle tebe rozhodlo o vítězství Třince?
Chyběla nám nějaká ušmudlaná branka. Třinečtí měli pěkné akce, které se chytat nedají, s tím gólman nic neudělá. Musíme si rozebírat hráče, každý musí mít svého. Ty góly přicházejí naším důrazem, tím, co jsme hráli ve Zlíně. Tam jsme byli bojovní a důrazní, tentokrát to ale chybělo.

Defenziva soupeře fungovala spolehlivě. Přičítáš větší podíl na výsledné nule brankáři Hrubcovi, nebo spíše obráncům?
Výkonu obrany snad ani ne, protože jsme si dokázali vytvořit poměrně hodně šancí. Gólman toho samozřejmě mnoho chytil, ale myslím, že za brankou měli špatný led, hodně to skákalo. Měl jsem tam snad dvě dorážky do prázdné branky, poprvé jsem přestřelil, podruhé to šlo vedle.

Tvoje druhá vyložená šance byla v poslední minutě, mohl bys ji popsat?
Připravoval jsem se na dorážku, ale od mantinelu mi kotouč odskočil na vršek hokejky. Poté jsem střelu namířil snad až nahoru na trávník fotbalového stadionu.

V první třetině jsi zmizel v kabině, co bylo příčinou?
Dobrusloval jsem kotouč a soustředil se na souboj, bohužel jsem ale zakopl a spadl na mantinel. O svoje plexisklo jsem si poranil nos.

Jak těžké teď bude se soustředit na Ligu Mistrů?
V pondělí máme volno, tak si snad trochu odpočineme. Měli jsme to hodně náročné, hrálo se v podstatě ob den. Na zápas s Kolínem se začneme připravovat v úterý. Je jisté, že bude od toho extraligového rozdílný, přeci jenom je Liga mistrů jiná soutěž. My se však v pátek budeme muset vrátit zpět do naší soutěže, což bude na tom všem asi nejtěžší.

Nechybí třeba trochu motivace?
Vždy je o co hrát, není žádný zápas, který bychom chtěli vypouštět nebo který by pro nás nic neznamenal.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu