Ohlasy k zápasu

Dal svůj první extraligový gól v kariéře a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Puk jsem si už schoval, hlásí Marek Zachar

Liberec - Bílí Tygři ve 20. kole porazili Karlovy Vary jednoznačně 4:1, čímž si upevnili první místo v tabulce. Velkou zásluhu na vítězství měl Marek Zachar, jenž vstřelil svůj první extraligový gól v kariéře, který byl zároveň vítězný, a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

Nejdříve k tomu gólu, máš radost, že už to konečně přišlo?
Já jsem hlavně rád, že jsme vyhráli, ale první gól samozřejmě taky potěší. Kluci to sehráli výborně, já jsem stál na konci té akce, a naštěstí jsem se trefil.

Čekal jsi před sezónou, že ten první gól přijde dřív, než ve 20. kole?
Ani jsem o tom tolik nepřemýšlel, ale hlavně že to už přišlo. Já jsem hlavně rád, že můžu pravidelně hrát extraligu za Tygry.

Ty hraješ čtvrtou lajnu, ve které hrajete dva mladí kluci společně s Jardou Vlachem, ale ta akce vypadala, jako byste byli matadoři…
(smích) Jak říkám, kluci to sehráli skvěle. Naše lajna tam je hlavně od toho, abychom vybojovali puky, dohrávali souboje a dodali týmu energii.

Vaše řada dneska hrála velmi dobře, čím to bylo?
My jsme si dneska hodně věřili a jezdilo nám to, ten gól nam dodal sebevědomí. Doufám, že na to navážeme v následujících zápasech.

Je ten gól pro tebe něco jako odměna za dosavadní sezónu?
Jo, dá se to tak říct. Jsem hodně rád, že ten gól konečně přišel, myslím, že si ho za svou tvrdou práci zasloužím.

Puk už máš schovaný?
Jo, jasně, hnedka po zápase jsem si ho schoval.

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner