Mládežnický hokej

Další Tygři na prestižních kempech! Na Turnaji pěti zemí v Dallasu nebude chybět Jeník

Liberec - S pozvánkami na reprezentační akce jako by se v poslední době roztrhl pytel. Bez povšimnutí nezůstali ani hráči kategorie U17. Turnaje v Dallasu se zúčastní Jan Jeník, mezi náhradníky jsou ještě David Bálik a Petr Had.

Českou "sedmnáctku" čeká během úvodních dvou týdnů v srpnu velmi zajímavý program. Nejprve proběhne soustředění na kladenském zimním stadionu a poté tým odletí do Spojených států Amerických, kde se bude účastnit prestižního Turnaje pěti zemí.

Program českého národního týmu

9.8. 19:15 Česko - Slovensko
10.8. 15:30 Německo - Česko
11.8. 19:15 Švýcarsko - Česko
12.8. 19:15 Česko - USA

Jan Jeník při rozbruslení

Všechny zápasy bude hostit město Dallas ve státě Texas. A nechybět na soupisce nebudou ani Tygři. Místo má již jisté Jan Jeník, který byl v loňské sezóně oporou staršího dorostu, i přestože je věkem stále mladší dorostenec.

Mezi náhradníky zaujali místo dva šikovní beci David Bálik a Petr Had, kteří mají taktéž ještě stále šanci na turnaj nakouknout.

Brankáři

Lukáš Dostál (HC Kometa Brno), Kristián Kolář (HC Plzeň 1929)

Obránci

Filip Bernát, František Klejna (HC Energie K. Vary), Libor Zábranský (HC Kometa Brno), Jakub Adámek (HC Oceláři Třinec), Tomáš Dajčar (HC Olomouc), Zack Malík (HC Vítkovice Steel), Jan Dluhoš, Daniel Kowalczyk (PSG Zlín)

Útočníci

Jan Jeník (TJ Bílí Tygři Liberec), Matěj Blümel (HC Dynamo Pardubice), Adam Gajarský, Karel Plášek (HC Kometa Brno), Michal Kvasnica (HC Oceláři Třinec), VOjtěch Střondala (HC RT Torax Poruba), Dominik Arnošt, Vojtěch Kropáček (HC Sparta Praha), Ondřej Pavel (Kobra Praha), Tomáš Koblížek, Jakub Lauko (Piráti Chomutov), Vojtěch Dobiáš (PSG Zlín)

O průběhu turnaje vás budeme na webu informovat. Přejeme Tygrům hodně štěstí!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner