Ohlasy k zápasu

Dominik Hrachovina o svém zaváhání: Asi jsem si moc věřil, neměl jsem si s tím hrát

Liberec - Ani napotřetí to nevyšlo. Karlovy Vary jsou jediným extraligovým týmem, který ještě Tygři v této sezóně neporazili. V 39. kole k tomu přitom nebylo daleko, svěřenci trenéra Patrika Augusty ale Jana Bednáře i přes velké množství šancí překonali jen dvakrát. „Chytal výborně. Držel je celý zápas, hlavně v druhé třetině měl výborné zákroky," uznal kvality svého protějšku liberecký gólman Dominik Hrachovina.

Jak bys utkání zhodnotil?
Po většinu zápasu jsme podle mě byli o trochu lepší, hlavně v druhé třetině jsme měli několik šancí. Za vyrovnaného stavu jsem ale já zbytečně namazal soupeři a hned vzápětí jsme dostali třetí gól. Pak už se to otáčelo horko těžko.

Už jsi zmínil tu situaci při druhém karlovarském gólu, co se tam stalo?
Měli jsme přesilovku, oni vyhodili a kluci šli střídat, já jsem měl puk za brankou. Asi jsem si moc věřil, měl jsem to dát dop*dele a nehrát si s tím, pak se bohužel stalo, co se stalo.

Brankář asi na takovou věc musí hodně rychle zapomenout...
Stane se to. V hokeji se prostě takové chyby vyskytují. Člověk se z toho musí oklepat a jít dál.

Co říkáš na výkon karlovarského Jana Bednáře?
Chytal výborně. Držel je celý zápas, hlavně ve druhé třetině ale měl výborné zákroky. V té jim podle mě vyhrál celý zápas.

Proti Energii se Liberci v této sezóně zatím nedaří, říkali jste si o tom v kabině něco?
Pro mě to s nimi byl druhý zápas, takže jsem na to moc nekoukal. Každý zápas je jiný, dneska jsme prohráli, nevadí, jedeme dál.

Touto prohrou vám skončila série vyhraných domácích zápasů...
Určitě to mrzí, to ale každá prohra. Dnes jsme to měli ve vlastních rukách, bohužel jsme to nedotáhli do vítězného konce. Škoda.

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner