Dresy na CHL exkluzivně v kamenném tygřím fanshopu!

Date of publication Author Klub

Liberec - Champions Hockey League je v plném proudu a Bílí Tygři pro tuto soutěž oblékli exkluzivní sadu dresů. Získejte jeden z nich! Limitovanou kolekci dresů pro CHL je k dostání pouze v kamenném tygřím fanshopu!

Pro nový ročník CHL si pro své fanoušky Bílí Tygři připravili speciální merch. Zajistit si tak můžete například šálu či hrnek s logy všech účastníků skupiny C, tedy kromě Tygrů také Belfastu, Luley či Augsburgu, nebo stylové triko a snapback, případně šňůrku na krk s logem Champions Hockey League.

Exkluzivním produktem licencovaným CHL jsou pak oficiální dresy, v nichž Bílí Tygři nastupují k bojům s nejúspěšnějšími evropskými celky, a to v bílém i tmavě modrém provedení. Specialitu pak máme také pro fotbalisty - k dostání jsou rovněž fotbalový dres, který přesně kopíruje design hokejového trikotu CHL.

Vybranou část kolekce pro CHL naleznete také na našem e-shopu, kde si určitě vyberete. Dresy pak naleznete exkluzivně v tygřím kamenném fanshopu. Sezona pomalu startuje, tak se na ni pořádně nachystejte! Majitelé permanentních a klubových karet mohou navíc v kamenném fanshopu i na e-shopu využít 10% slevu. A to už se vyplatí!

Champoions Hockey League je tu. Nenechte si ji ujít a vybavte se na ni jako správný Bílý Tygr!

Přejít do e-shopu!

Slavná trojice aneb selská jízda