Druháčci vyrazili do Frýdlantu. K vidění byl parádní hokej!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří druhá třída se v neděli 8. prosince po třech týdnech znovu utkala s Frýdlantem, tentokrát na soupeřově ledě. A souboj mladých hokejistů nabídl i tentokrát skvělou podívanou! Jedna povedená akce střídala druhou a všichni se hokejem bavili.

Vedoucí trenér základny, Daniel Stehno, hodnotí zápasy:

"Znovu jsme viděli parádní hokej. A co je nejdůležitější, kluci si zápasy náramně užívali! Naši borci ukázali spoustu překrásných individuálních akcí a nádherných gólů. Činili se ovšem také gólmánci, kteří likvidovali šance domácích. To vše ve skvělé sportovní atmosféře, která ve Frýdlantu i díky ukázkové podpoře ze strany rodičů panovala. Už teď se těšíme na další zápasy!"

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR