Mládežnický hokej

Druháci úspěšně bojovali na dvou frontách

Liberec - Tygří druhá třída má za sebou bohatý hokejový víkend. V sobotu nastoupila první část druháků doma proti Frýdlantu, druhá polovina se pak v neděli představili v Turnově proti Jablonci. A všichni malí Tygři se parádně bavili.

Že jde o jednu z vůbec nejmladších hokejových kategorií? To na ledě vůbec nebylo znát! Už v sobotu předvedla Tygřata na ledě parádní podívanou se vším všudy. Na obou stranách padala spousta branek, k vidění však byla i spousta vynikajících zákroků malých gólmanů.

Ani nedělní parta druháků se nenechala zahanbit. Také ta se v Turnově prezentovala pohledným hokejem plným skvělých individuálních akcí. Přestože se navíc hrálo na venkovním kluzišti, rodiče svou podporou vytvořili malým Tygrům v podstatě domácí atmosféru. A Tygřata si souboj s Jabloncem i díky tomu parádně užila.

Daniel Stehno o víkendových zápasech:

"Rád bych všechny naše kluky pochválil za parádní předvedené výkony. Stejně tak bych rád vysekl poklonu i soupeřům, kteří rovněž bojovali srdcem a nechali na ledě vše. Myslím, že naše děti ukázaly, že jsou pravými Bílými Tygry."

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner