Aktuální zprávy

Duel Jelínka a Bulíře: Pamatují si mistrovskou sestavu nebo vyjmenovaná slova?

Liberec - V dalším duelu poměřili své vědomosti zkušení tygří borci Petr Jelínek a Michal Bulíř. V jedné z otázek zavzpomínali na mistrovskou sezonu, v další na prezidenty Česka a Československa. Jak si vedli?

Pravidla duelu jsou zcela jednoduchá. Oba účastníci duelu postupně odpovídají na stejnou otázku. Odpovědí je mnoho, přičemž cílem obou je vždy říct pouze jednu. Poté přichází na řadu druhý a takto dokola, dokud některý ze soupeřů již další odpověď nezná. Pokud takto jeden z hráčů třikrát zaváhá, jeho oponent získává bod.

V jednom ze závěrečných duelů se proti sobě představili Petr Jelínek a Michal Bulíř, kteří patří mezi služebně nejstarší Tygry. A hned první otázka byla ušita jim na míru. Vyjmenujte hráče z mistrovské sezony 2015/16! Netřeba připomínat, že oba do kádru v daném ročníku patřili, takže si vzpomněli na výraznou většinu týmu.

Následoval přesun do českého jazyka. Pamatují si oba Tygři vyjmenovaná slova po B? A počínali si stejně jistě, jako v případě vyjmenovávání svých spoluhráčů?

Na závěr trochu dějepisu. Oba měli za úkol jmenovat prezidenty České republiky či Československa. A opět to nebyl vůbec snadný úkol.

Kdo si nakonec vedl lépe? Podívejte se sami. Mimochodem, vyzkoušejte si duel také vy! Jak byste si s těmito otázkami vedli?

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner