Aktuální zprávy

Duel parťáků Vlacha a Filippiho: Jak znají soupeře z CHL nebo kapitány Bílých Tygrů?

Liberec - Po mladých puškách Najmanovi s Rychlovským přišel na řadu vědomostní duel dlouholetých parťáků Jaroslava Vlacha a Tomáše Filippiho. Jak si vedli ve vzpomínání na soupeře Tygrů z Ligy mistrů nebo na kapitány našeho týmu?

Jistě si pamatujete loňské hráčské duely, kde měli hráči za úkol odpovídat na otázky o svém protivníkovi. Za kolik týmů hrál, v jakém roce byl draftován, zda již v kariéře nastoupil v národním týmu a podobně. Letos jsme to ale hráčům trochu zkomplikovali.

Namísto čistě hokejových znalostí k nim přibyly také všeobecné, Tygři tak často museli při lovu vědomostí pořádně dolovat.

Oba účastníci duelu postupně odpovídají na stejnou otázku. Odpovědí je mnoho, přičemž cílem obou je vždy říct pouze jednu. Poté přichází na řadu druhý a takto dokola, dokud některý ze soupeřů již další odpověď nezná. Pokud takto jeden z hráčů třikrát zaváhá, jeho oponent získává bod.

Jaroslav Vlach a Tomáš Filippi dostali za úkol vzpomínat na soupeře Bílých Tygrů z Champions Hockey League, kapitány týmu z posledních 20 let a vítěze fotbalové Ligy mistrů. Jak si oba vedli? A kdo dopadl nakonec lépe? Podívejte se sami!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner