Extraliga 2019/20 rozlosována. Tygři začnou v Hradci, prvním domácím soupeřem bude Sparta!

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - Sezóna 2018/19 skončila teprve nedávno a Tygři nakonec brali stříbrné medaile. Hráči si nyní užívají zaslouženého volna, už nyní je ale znám rozpis následujícího ročníku a fanoušci by tak měli zbystřit!

Do nové sezóny by měli Liberečtí vstoupit v pátek 13. září. A hned je čeká pořádně pikantní souboj, jelikož se představí na ledě královéhradeckého Mountfieldu. První domácí střetnutí přijde hned 15. 9., kdy do města pod Ještědem zavítá Sparta.

V dalším duelu na libereckém ledě přivítají šelmy rivala z Mladé Boleslavi. Setkání finalistů uplynulého ročníku bude poprvé na programu 20. října, v rámci 12. kola zavítají Severočeši do Třince.

Pro fanoušky by poté mohlo být zajímavé utkání se staronovým členem extraligy z Kladna, které se v Home Credit Arény představí na konci listopadu.

Základní část 2019/20 tak bude jistě opět atraktivní! V plánu je klasických dvaapadesát kol a poslední duel sehrají Liberečtí 6. března v Karlových Varech.

Současná podoba rozpisu zápasů ještě může doznat mnoha změn, všechny kluby mohou nyní žádat o výměnu pořadatelství nebo přesuny utkání z důvodů obsazení haly.

Aktuální extraligový rozpis utkání Bílých Tygrů si můžete prohlédnout na následujícím odkazu.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu