Aktuální zprávy

Finále na velkoplošné obrazovce před libereckou radnicí!

Liberec - Nevyšly na vás vstupenky na finálové zápasy? Pak nemusíte smutnit. Páteční duel i pondělní a úterní venkovní souboje si totiž můžete vychutnat na velkoplošné obrazovce před libereckou radnicí!

O lístky na finále byl obrovský zájem. Majitelé permanentek a klubových karet během období přednostního nákupu vykoupili většinu Home Credit Areny, zbylé vstupenky pak zmizely jen během pár minut volného prodeje. Na čtvrteční i páteční zápas tak po chvíli nezbylo ani jedno volné sedadlo.

Přesto to neznamená, že by vám mělo finále ujít. Město Liberec totiž ve spolupráci s Bílými Tygry připravilo velkoplošnou projekci pátečního duelu a obou venkovních duelů v příštím týdnu na náměstí Dr. E. Beneše před libereckou radnicí. Finálová utkání budou vysílána na velké LED obrazovce na připraveném pódiu.

Vychutnejte si hokejový svátek ve společnosti dalších stovek fanoušků! Pro fanoušky budou připraveny stánky s občerstvením a další potřebné zázemí. Přímé přenosy začínají shodně v 17:00, případné vysílání dalších utkání bude záviset na vývoji finálové série.

Přijďte fandit Bílým Tygrům v bílém!