Fotbalový dvojboj! Po Rozstání se Tygři představí také v Hrádku

Date of publication Author Klub

Liberec - Už v příštím týdnu čeká Bílé Tygry fotbalový dvojboj. Kromě tradiční exhibice v Rozstání se totiž představí také v sobotu v Hrádku nad Nisou, kde změří síly s místním Slovanem.

Fotbalový tým FK Slovan Hrádek nad Nisou slaví 111 let od svého založení. Oslavy se uskuteční od pátku 19. června do neděle 21. června. A chybět u toho nebudou ani Bílí Tygři Liberec! V sobotu 20. června od 15 hodin totiž změří síly s výběrem Slovanu Hrádek "B".

Kromě samotného fotbalového duelu, v němž tygří A-tým podruhé ve dvou dnech obuje kopačky a ukáže své fotbalové dovednosti, se můžete těšit na další bohatý doprovodný program. Chybět nebude fotbalová klec, FUN park pro děti nebo bohatá tombola. Ve stánku s tygřími fanpředměty se budete moci vybavit na novou sezonu a po utkání si tyto fanpředměty rovnou budete moci nechat podepsat.

Vyrazte v sobotu 20. června na fotbalové hřiště v Hrádku nad Nisou a oslavte společně s Bílými Tygry 111 let od založení místního fotbalového klubu!

⚽️🔵⚪️

Zveřejnil(a) FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 dne Pondělí 7. června 2021

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR