Jaroslav Kudrna v zápase proti Plzni pod lupou

Date of publication Author Lukáš Šonský

L i b e r e c - Do dalšího dílu seriálu „Pod lupou" zvolili fanoušci Bílých Tygrů v tradiční anketě na oficiálním libereckém Facebooku útočníka Jaroslava Kudrnu. Ten nosil na svém dresu kapitánské céčko místo zraněného Nedvěda. Bodově se neprosadil, byl ovšem u obou branek svého celku.

0:01 - Jaroslav Kudrna poprvé na ledové ploše, nastoupil tradičně v první formaci. Zraněného Petra Nedvěda nahradil na centru mladík Bulíř.

14:19 - Zkušený forvard o sobě dal výrazněji vědět v patnácté minutě, při přesilové hře vznikl u plzeňského brankoviště velký závar. Kudrna však z úhlu dorážel neúspěšně.

18:25 - Pětatřicetiletý útočník vyslal do nadějného úniku Bartoviče, ale ten přes dvojici protihráčů neprošel.

16:15 - Kudrna se snažil prosmýknout podél mantinelu až do útočné třetiny, neprotlačil se však přes zadáka Dreslera.

Jaroslav Kudrna v zápase s plzeňskými indiány nebodoval, na ledové ploše se však rozhodně neztrácel.

21:23 - Při další početní převaze tečoval ostře sledovaný hráč Čakajíkovu střelu, z gólového zásahu se ale neradoval. O chvilku později si připsal také dva nebezpečné střelecké pokusy.

24:09 - Levý útočník obdržel dvouminutový trest, když svoji holí nedovoleně šermoval ve vzduchu.

33:34 - Liberecká "27" se pustila do menší výměny názoru s hostujícím Heřmanem. Sudí poslal oba hráče na dvě minuty za katr.

38:19 - Kudrna se snažil obtočit kolem plzeňské svatyně a zakončit k tyči, ovšem nevedl si úspěšně.

52:43 - Hráč první formace je na ledové ploše při vyrovnávací brance Liberce. Bartovičovu střelu usměrnil do sítě Michal Bulíř.

57:18 - Útočník Bílých Tygrů v důrazném souboji u mantinelu přišpendlil na hrazení Marušáka. Ten se po ataku protivníka zvedal z ledu hodně ztěžka.

61:37 - Do nastaveného času vstoupil liberecký forvard aktivně, dvakrát musel po jeho střele zasahovat brankář Svoboda.

64:51 - Marek Trončinský vsítil devět sekund před koncem prodloužení vítěznou branku. Mezi mantinely se Kudrna znovu proháněl, ale asistenci nezaznamenal.