Aktuální zprávy

Jaroslav Vlach vítězem Zlaté helmy Sencor 2020/21

Liberec - Na vyhlášení Hokejisty sezony se Bílí Tygři dočkali hned dvou ocenění. Jedno z nich zaznamenal Jaroslav Vlach, který si parádní ranou v zápase s Litvínovem zajistil Zlatou helmu Sencor za ročník 2020/21!

Hned začátkem února se Bílí Tygři předvedli na ledě Litvínova ve skvělé formě. A přičinil se o to také ostrostřelec Jaroslav Vlach. Ve třetí třetině si najel do útočného pásma a od modré čáry z levého křídla vypálil. Výsledek? Denis Godla se pouze ohlédl, jak jeho střela zapadla do šibenice.

Tato parádní rána posunula Jaroslava Vlacha do elitní akce únorových akcí, v níž byl díky hlasování fanoušků vyhlášen vítězem. Nominoval se tak do finále celého ročníku 2020/21, kam se dostali vítězové jednotlivých měsíčních hlasování.

Šlo o skutečně nadupanou konkurenci. Vždyť proti Jaroslavu Vlachovi stáli například Jakub Klepiš za svou parádní kličku v zápase s Tygry, Ondřej Kacetl za spektakulární zákrok proti Kometě nebo Filip Zadina, který už v současnosti opět nastupuje v NHL. Ve finálovém hlasování je však tygří střelec nechal všechny za sebou!

Jarda Vlach se tak stal letošním vítězem Zlaté helmy Sencor, čímž navázal na brněnského Petra Holíka, jenž ovládl hlasování v minulém ročníku. Gratulujeme! Vítěznou akci Jaroslava Vlacha i všechny další nominované momenty si můžete připomenout ve videu v úvodu článku.

Střelec Jaroslav Vlach

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno