Je tu 2. díl podcastu Nad(h)led. Tentokrát nahlédneme pod pokličku marketingového oddělení!

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři si pro své fanoušky připravili nový oficiální klubový podcast, který nese název Nad(h)led. Ve 2. díle vyzpovídáme marketingového manažera klubu Dominika Jakubce, který nám umožní nahlédnout pod pokličku marketingového zákulisí klubu.

Jaká byla jeho cesta do světa sportovního marketingu? Co dělá marketingové oddělení v době koronaviru a jaká je současná situace výzva? Jaké jsou jeho nejsilnější zážitky z působení u Bílých Tygrů? Nejen o tom se v 2. díle podcastu Nad(h)led rozpovídal marketingový manažer Dominik Jakubec.

Nenechte si náš oficiální klubový podcast ujít! K poslechu jej najdete níže v článku, kromě toho jej pak najdete také na platformách Spotify, Apple Podcasts nebo na Soundcloudu. Přejeme příjemný poslech!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR