Ohlasy k zápasu

Každý zápas bereme jako play-off, říká rozjetý Tomáš Urban

L i b e r e c - Ačkoli Bílí Tygři ztratili v nedělním zápase s Litvínovem slibné vedení, nakonec se mohou radovat alespoň ze dvou bodů. Chemiky porazili v prodloužení, zčásti díky Tomáši Urbanovi. Dvoumetrový forvard má nyní formu a opět vstřelil branku. Tentokrát navíc nádherně, bekhendem do horního růžku.

Tomáši, jak jste spokojeni s dvojicí bodů?
Bohužel nám to uteklo, určitě jsme chtěli tři body.
I proti Litvínovu se Tomáš Urban mohl radovat

Co se stalo ve třetím dějství, že jste ztratili slibné vedení?
Nevím, jestli se něco stalo. Šlapali jsme pořád stejně. Ten vyrovnávací gól jsem moc dobře neviděl, právě jsem přišel na střídačku. Objevil se tam volný obránce, vystřelil, propálil všechno a bylo to 2:2.

Jak moc byl ten zápas důležitý vzhledem k postavení obou týmů v tabulce?
Říkali jsme si před zápasem, že se hraje o šest bodů a že musíme získat tři body. Máme nakonec dva, ale to je lepší než žádný.

Máte zápas navíc a pořád jste na hraně postupu. Začínáte to brát jako play-off?
Každý zápas je důležitý a je jich před námi čím dál méně. Všechna utkání bereme jako play-off, protože se chceme dostat do té postupující desítky a vyhnout se baráži.

Jaké to je hrát takhle o každý bod?
Je to o motivaci a potřebujeme, aby každý podával nejlepší výkony a aby všechny čtyři lajny šlapaly stejně. Myslím, že máme tým na to, abychom vyhrávali a dostali se do play-off.

Nyní vás čeká zápas na ledě Sparty...
Tam se hraje hodně těžce, ale my na Spartu docela umíme. Budeme se snažit je něčím překvapit a určitě z toho chceme tři body.

Tomáši, díky za rozhovor a ať se daří!

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner