Aktuální zprávy

Kdo z tygří smečky si nejlépe vedl proti Kohoutům? Volte hráče utkání s Olomoucí

Liberec – Další domácí utkání právě skončilo, což znamená, že znovu můžete hlasovat pro Tygra utkání. Budou tentokrát triumfovat znovu Ján Lašák, Martin Bakoš nebo Petr Vampola, nebo se ani tentokrát nebude vítěz hlasování opakovat?

Kdo byl podle vás nejlepším hráčem našeho týmu v zápase proti Olomouci? Svého Tygra utkání můžete tradičně zvolit na tomto odkazu, kde stačí pouze vybrat hráče a přidat svou e-mailovou adresu.

Připomínáme, že hráč, který během sezony nejvícekrát získá titul Tygr utkání, bude zároveň dekorován Tygrem roku. Naváže tak na Tomáše Filippiho, který se v minulé sezoně stal historicky prvním držitelem této trofeje.

Zatím nejlépe k ní letos mají našlápnuto brankář Ján Lašák a útočníci Martin Bakoš s Petrem Vampolou, který zatím navíc vždy patřil mezi trojici s nejvyšším počtem hlasů. Dokáže někdo z nich triumfovat podruhé, nebo se znovu dočkáme dalšího premiérového vítěze? To záleží pouze na vás.

Nezapomeňte navíc, že ze všech hlasujících vybereme na konci sezony jednoho šťastlivce, který se může těšit na speciální cenu – večeři s Tygrem roku.

Radost po výhře

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec