Kompletní a aktualizovaný rozpis všech kategorií mládeže Bílých Tygrů

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Níže naleznete kompletní rozpis přípravných zápasů liberecké mládeže, který bude doplňován o aktuální výsledky. Den aktualizace rozpoznáte podle data článku. To bude taktéž průběžné upravované. U zápasů, kde nejsou uvedeny časy, nebyly zveřejněny.

Rozpis přípravných zápasů U19:

Úterý 31.7.: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 2:1 (Vomáčka, Adamec), prodl. 0:1
Čtvrtek 2.8.: Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK 4:5 (Rychlovský 2, Vomáčka, Šeliga), prodl. 0:1
Úterý 7.8.: Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 4:1 (Drábek, Hájek, Šafařovský, Bitman), prodl. 0:0, náj. 1:2
11.-12.8.: Turnaj v Pardubicích
Úterý 14.8.: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 5:1 (Liška), prodl. 1:0
Pátek 17.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 4:5 po sam. náj. (Drábek 2, Moc, Dospěl)
Středa 22.8.: Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 2:3 po sam. náj. (Šafařovský, Najman, Cikhart)
Pátek 24.8.: HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 4:2 (Dospěl, Hájek), prodl. 1:0
Úterý 28.8.: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 2:0, prodl. 1:0
Pátek 31.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 8:2 (Strnad 2, Ira, Dospěl, Najman, Šeliga, Žůrek, Žemba), prodl. 0:0 (nájezdy 1:0 - Dospěl)

Rozpis přípravných zápasů U16:

Pátek 3.8.: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 7:1 (Plos 2, Trunda 2, Hujer, Polák, Jenčovský), prodl. 0:1
Úterý 7.8.: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec 5:5 (Putz, Gajda, Damašek, Tůma, Plos), prodl. 0:0
Čtvrtek 9.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice 8:0 (Měchura 2, Putz 2, Gajda, Vodlan, Trunda, Jenčovský), prodl. 1:0
Pátek 17.8.: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 3:6 (Trunda 2, Rossmy, Šíma, Kříž, Šedivý), prodl. 0:0
Úterý 21.8.: Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 11:4 (Hujer, Jenčovský, Putz, Plos)
Čtvrtek 23.8.: Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 5:4 po sam. náj. (Rossmy, Gajda, Plos, Jenčovský, roz. náj. Hujer)
Pátek 24.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 2:3 po prodl. (Trunda, Plos)
Pátek 31.8.: Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 3:2 (Vodlan 2), prodl. 0:0

Rozpis přípravných zápasů 6. a 8. třídy:

Středa 1.8.: Bílí Tygři Liberec - Select "Generation Hockey" Francie 10:5 (8. třída - hattrick Jobek, Dvořák)
Pátek 10.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Letci Letňany 12:2 (8. třída)
Vojtěch Fiala (trenér): „Tímto přípravným zápasem jsme zakončili soustředění v Mělníku, kde s námi Letňany paralelně trénovaly. V utkání jsme dominovali od první minuty. Těším se na další duely."
Středa 15.8.: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 4:5 (8. třída - Dvořák (Jobek), Janata (Ehrenberger), Vološín (Pérez Jaromír), Oberreiter (Nebuželský), Dvořák (Vološín))
Vojtěch Fiala (trenér): „Výsledek byl v tomto utkání vyrovnanější než předvedená hra. Na tolik vypracovaných šancí musíme střílet víc branek."
Středa 15.8.: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 6:14 (6. třída)
Šesťáci versus Boleslav top příprava 2018
Pátek 17.8.: Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK 5:0 (8. třída - Janata, Janata (Jobek), Hois (Janata), Jobek (Dvořák), Jansa))
Vojtěch Fiala (trenér): „Oceňuji udrženou nulu a nasazení během celého zápasu."
Pátek 17.8.: Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK 10:4 (6. třída - Bartovič (Rozsíval), Kříž (Maxin), Maxin, Maxin, Stromský (Rychtárik), Hrouda, Kříž (Maxin), Bartovič, Bajer (Kříž), Bartovič (Rozsíval))
Sobota 18.8.: Turnaj v Třemošné (8. třída)
Úterý 21. 8.: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 11:3 (6. třída - Baksalary (Ehrenberger), Ehrenberger (Bělohorský), Maxin (Bartovič), Wagner, Baksalary (Ehrenberger), Vápeník, Bajer (Rozsíval), Bajer (Rozsíval), Rozsíval, Bartovič (Rozsíval, Bajer), Bartovič (Rozsíval)
U12 přípravný zápas proti Mladé Boleslavi (šestá třída)

Úterý 21. 8.: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 2:6 (8. třída - Oberreiter (Vološín), Pérez Jaromír (Várady))
Čtvrtek 23.8.: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 9:10 (6. třída)
Čtvrtek 23.8.: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 4:3 (8. třída - Adamec (Zverka), Jansa (Janata), Janata (Jansa))

Rozpis přípravných zápasů 5. a 7. třídy:

Čtvrtek 9.8.: Bílí Tygři Liberec - Kanada - Alberta Select 12:2 (7. třída)
Pondělí 14.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 4:3 (7. třída - Plosová (Kučera), Maxin, Maxin (Jína Jakub, Klimov), Shpilka (Maxin))
Pondělí 14.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 13:3 (5. třída - Borysenko, Havlíček, Zeman (Havlíček), Bělohorský, Skřebský, Havlíček (Šmucr), Bělohorský, Mindl (Horák), Baksalary (Bělohorský), Baksalary (Beránek), Baksalary (Beránek), Baksalary (Choma), Borysenko (Skřebský), Bělohorský (Mindl))
Pátá třída versus Slavia přípravný zápas 2018
Středa 15.8.: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 8:1 (5. třída - Kříž (Hrabčák), Borysenko (Skřebský), Horák, Werner, Borysenko, Zeman, Skřebský (Horák), Šmucr (Zeman))
Úterý 21. 8.: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 1:9 (7. třída)
Sedmá třída versus Mladá Boleslav příprava
Úterý 21. 8.: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 1:13 (5. třída)
Václav Lacek (trenér): „Chlapci bojovali a naplno si utkání užili."
Pátá třída příprava versus Mladá Boleslav
Středa 22. 8.: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 4:2 (7. třída)
Václav Lacek (trenér): „Chlapcům se podařilo ve druhé třetině otočit výsledek a tento stav udržet až do samotného závěru."
Středa 22. 8.: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 3:4 (5. třída)
Václav Lacek (trenér): „K vidění bylo bojovné utkání a to až do závěrečné sirény."
Úterý 4.9.: Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK 3:6
Michal Teplý TOP