Mládežnický hokej

Král, Šedivý, Měchura. Bílí Tygři budou mít na reprezentačním kempu U18 trojnásobné zastoupení!

Liberec - Česká reprezentace do osmnácti let se vrací do Vyškova, kde trénovala už před Vánoci. Ani teď u toho nebudou chybět Tygři, kteří se objeví na všech postech. Nominován totiž byl gólman Daniel Král, obránce Jakub Šedivý a útočník Adam Měchura! Hned další čtyři liberečtí hráči jsou navíc mezi náhradníky.

Na předvánočním kempu, který byl pro osmnáctku teprve druhým v sezoně, měl hlavní trenér Jakub Petr k dispozici celkem 34 hráčů. Prohlédnout si mohl i krajánky ze zahraničních soutěží. Ty už teď zase oželí a nominaci zúžil na 23 jmen.

Češi budou na zimním stadionu ve Vyškově trénovat od neděle 10. do pátku 15. ledna. Při příjezdu se tradičně musí prokázat negativním PCR testem na covid-19, který nebude starší tří dnů; samozřejmostí je i absolvování výstupního testu před návratem mladíků do klubů.

Daniel Král, Jakub Šedivý i Adam Měchura se zúčastnili již kempu před Svátky. Obránce Martin Böhm s forvardy Petrem Gajdou, Jakubem Hujerem a Davidem Putzem jsou navíc připraveni na seznamu náhradníků. Gratulujeme!

Nominace českého týmu:

Brankáři:

Tomáš Suchánek (Třinec), Daniel Král (Liberec), Patrik Hamrla (Karlovy Vary).

Obránci:

Jakub Šedivý (Liberec), Sebastian Jasečko, David Moravec (oba Mladá Boleslav), David Špaček (Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Marek Chvátal (Sparta Praha), Tomáš Machů (Vítkovice), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno).

Útočníci:

Adam Měchura (Liberec), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav), Marcel Marcel (Plzeň), Petr Moravec, Lukáš Pajer (oba Hradec Králové), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Josef Krejsa, Martin Ryšavý (oba Vítkovice), David Skuhrovec (Litvínov), Dominik Rymon (Karlovy Vary), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Matyáš Šapovaliv (Rytíři Kladno).

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
×
Odehrané v 12:30 | U20
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav