Aktuální zprávy

Letošní draft se blíží! Michal Teplý se zúčastnil NHL Scouting Combine

Liberec - Touto dobou už mají kluby nejlepší hokejové soutěže na světě veškeré potřebné informace o mladých nadějích. Přesto si je chtěly před nadcházejícím draftem ještě naposledy prověřit, k čemuž jim posloužil kemp v Buffalu. Mimo jiné se jej zúčastnil i Michal Teplý.

Již tradiční NHL Scounting Combine se po roce uskutečnila opět v Buffalu, které tuto událost hostilo popáté za sebou. Jedná se o poslední prověření nadějných hráčů před draftem, jenž se bude za tři týdny konat ve Vancouveru. Zástupci týmů zde měli možnost lépe poznat své potenciální budoucí hráče, každého mladíka tak čekalo několik pohovorů. Došlo také i na náročné fyzické testy.

Minulý rok měli Tygři na této události svého jednoho zástupce, Jana Jeníka, kterého následně draftovala Arizona. Objevil se zde také bývalý člen tygří smečky, Matěj Pekař, po němž nakonec sáhlo Buffalo. Kromě nich se v domácí aréně Sabres ještě představilo dalších sedm Čechů.

Letos se kempu zúčastnilo přibližně sto hráčů, mezi nimiž mimo jiné nechyběla ani americká raketa Jack Hughes. České barvy zde ale pro tentokrát hájil pouze liberecký útočník Michal Teplý.

Rodák z Havlíčkova Brodu zažil velmi povedenou sezónu. Stal se jedním z tahounů reprezentace do osmnácti let a odehrál dokonce patnáct utkání za „A“ tým Bílých Tygrů, v nichž si připsal dva body. Kromě toho se ve velmi dobrém světle ukazoval na farmě v Benátkách nad Jizerou. Draft NHL proběhne 21. až 22. června, držte našemu mladíkovi palce!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec
×
Dnes v 12:30 | U16
Bílí Tygři Liberec
HC Minor Přerov