Máte doma malého Tygra či Tygřici? Nábor je v plném proudu!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po covidové pauze celý liberecký Sport Park znovu ožívá. K tréninkům na ledě se také vracejí Tygři všeho věku. A moc rádi mezi sebou přivítáme nové tváře!

Za běžných okolností byl červen vždy zasvěcen letní přípravě. Letos ale Bílí Tygři využívají toho, že děti po dlouhé odmlce způsobené opatřeními proti koronaviru mohou znovu na led a bruslí i v tuto netradiční dobu! Hned po rozvolnění restrikcí klub obnovil led ve Svijanské aréně, kde aktuálně trénují všechny věkové kategorie, včetně nejmenších.

Pokud své dítě chcete přihlásit mezi Tygry, postup je jednoduchý. Stačí kontaktovat vedoucího naší základny Daniela Stehna (tel.: 602 643 147), který s vámi ochotně vše domluví. Klub až do třetí třídy zapůjčuje hokejovou výstroj zcela zdarma!

Budeme se na vás těšit!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR